Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hat kevésbé a Rivotril,...

Miért hat kevésbé a Rivotril, mint a Frontin?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a Rivotril lassabban hát, de tovább tart a hatása, ezzel szemben a Frontin gyorsan hát, de rövidebb ideig.

Viszont az az érdekes, hogy ha beveszek egy 2mg-os Rivotrilt, szinte semmit nem érzek, ellenben ha egy szem 0.5mg-os Frontint veszek be, rövid időn belül elmúlik a pánikrohamom.

(Az most nem igazán érdekel mennyire nagyon mérgek ezek, sajnos az értheti csak milyen pánikrohammal küzdeni, aki maga is benne van. Elhiszem azt is , hogy van aki le tudja gyógyszer nélkül is győzni, de én nem, úgyhogy most ezeket a kommenteket nem szeretném olvasni, bár tudom, lesz ilyen, mert kényszert érez pár ember, hogy leírja .)



nov. 28. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
*hat
nov. 28. 19:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szedsz mellette más pszichiátriai gyógyszert is , az is befolyásolhatja
nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert más a hatóanyaguk
nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kettes, nem szedek.
nov. 28. 19:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Hármas, azt értem, de elvileg mindenki azt mondja hogy a 2mg-os Rivotril lórúgàs, én mégsem érzek semmit, a Frontin pedig tök jól hat már kis adagban is.
nov. 28. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nálad így működik. Ennyi. Kicsit másabb a hatóanyaga is. Ne foglalkozz vele. Ha a frontin a jobb szedd inkább azt.
nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. Csak nem mindig van itthon Frontin, Rivotril meg mindig.
nov. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!