Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol kell adhd vizsgálatot...

Hol kell adhd vizsgálatot végezni, illetve hogy magyarázzam el a szüleimnek hogy problémáim vannak?

Figyelt kérdés
Rendkívül nehezen megy a figyelés akármire, a nap folyamán előjönnek hihetetlen álmossághullámok pedig a 7-8 ora alvás megvan minden nap és jól is alszom, biztos vagyok benne hogy problémám van és nem csak túlstimuláltság miatt torténik mindez mert jóval nehezebb mint másonak, egyszerűen olyan hangos a fejem hogy sokszor azt se bírom felfogni és nem simán csak buta vagyok nemrégiben szinte kitűnő tanulo voltam segitsegek legyszi probaltam mar mindenféle természtes gyógymódot.

nov. 29. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Elmesz q haziorvoshoz és előadók neki a problémádat.
nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakértői bizottság, esetleg pszichiáter. Szakértőit szerintem akármikor kezdeményezhet a szülő.
nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha 18 ev felett vagy akkor beutalod kell szerezned sotera vagy jelentkezel nyiro gyulara.


Esetleg maganban oldod meg.

nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ADHD-t próbálj magánban megoldani, mert a szakambulancián 1.5 éves a várólista, de ha a körzeti pszichiáternek van papírja róla, akkor ő is tud írni rá gyógyszert. A Ritalin sajna nem olyan mint a többi gyógyszer, hogy bármelyik pszichiáter diagnosztizálhatja és felírhatja.
nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja de amugy ritalin se kell. Nyilvan jol tud jonni foleg az elejen de a legfontosabb hogy foglalkozzon a dolgokkal.


Relaxacios gyakorlatok, terapia, visszafogni az impulzusgazdag dolgokat.

nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem teszt, hanem tréning, hátha érdekes számodra: diszk.hu
nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A ritalin amfetamint tartalmaz.

Utcai speedet könnyü szerezni amúgy (amfetamin)

de szét vannak ütve, és mocskos nagy pszichés függőséget tud okozni.

Én magamon tapasztaltam.

Jobban rákattantam mint kb bárki más, mert ezzel sokkal élesebb a koncentrációm.

Bármit csinálsz ne ez legyen a megoldás. A ritalin is egy sz4r szerintem.

dec. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Ritalin NEM amfetamin. Az USA-ban van amfetamin tartalmú gyógyszer, úgy tudom a jó kis Addy, de itthon nincs forgalomban ilyen, még felírni sem lehet. Amúgy stimulánsokon kívül van más lehetőség is, pl atomoxetin.
dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!