Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A város kórházában vagy hol...

A város kórházában vagy hol van TB-s pszichiáter? Fogalmam sincs, hogy kell ezt csinálni, segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, nem voltam még soha, nem tudom, hogy hogy kell ezt elindítani, anyám nem segít. Vácon élek, itt van kórház, oda kéne bemennem vagy mit csináljak?

(Önsértés, öngyilkossági késztetések a fő problémáim, ezért keresnék fel pszichiátert)



dec. 2. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Háziorvoshoz kell menned, neki kell beutalót adnia pszichiátriára vagy kórházba ha úgy gondolja! Őnála indul.
dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátriai szakrendelésre nem kell beutaló. [link]
dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2-es, köszönöm a linket!

Úgy látom, előjegyzés szükséges. Ez annyit jelent, hogy telefonon kérek időpontot?

dec. 2. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha sürgős a dolog, akkor a háziorvos adhat sürgős beutalót.
dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem kell beutaló, de ha valaki nem tudja, h merre induljon, akkor a háziorvos jó kezdőpont. Plusz tb-s pszichiáterre nem tudom mennyi lehet a várakozási idő. Gondolom hónapok.
dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, de akkor pár hétre kaphat időpontot.

A sürgős beutalóval meg aznap fogadják.

dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabor49 ***** válasza:
36%
inkább keress magánt jobb jobban foglalkozik veled
dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!