Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax vagy frontin felíratása...

Xanax vagy frontin felíratása hogyan történik?

Figyelt kérdés
Sajnos voltam akkora idióta hogy orvosi felügyelet nélkül szedtem/szedek egy nagyobb adagot. anélkül már képtelenség hogy aludjak, ha nem jutottam hozzá borzasztó rosszul éreztem magam. Egyszer majdnem rám hívták a mentőt. Na már most ha ezt elmondom egy orvosnak lehet elhajtana.. Hogyan tudnék íratni?

dec. 4. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Pszichiáter írhatja fel, utána ESETLEG indikációval egy ideig háziorvos.

Pszichiáternek elmondhatod hogy ráfüggtél, ki fog valamit találni

dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán vényköteles, nem csak pszichiáter szakorvos rendelheti.
dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Tudtommal nem írhat fel háziorvos orrba szájba xanaxot diagnóznis nélkül
dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok gyógyszer van, amit csak szakorvos rendelhet, sotalol pl. ilyen, mutatom példának: [link] A SZ jelenti, hogy csak szakorvos rendelheti, a V, hogy simán vényköteles. Egy iránydiagnózist bármelyik háziorvos tud adni, ami alapján felírja a gyógyszert, ha úgy ítéli meg, aztán majd a szakorvos gondozza tovább. Nem azt mondom, hogy az ész nélküli gyógyszerezés követendő ebben az esetben, de semmi sem tiltja.
dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elhajtani az orvos, ha elmondod az igazat. Valószínűleg nem írja fel, de biztos, hogy segít. Ugyanis tudja, hogy nem lehet egyszerűen abbahagyni, ha már fűggő vagy.
dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy magán pszichiáter felirná? Már nem tudok meg lenni ezek nélkül a gyógyszerek nélkül
dec. 4. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Háziorvos is felírja, ha indokolt. Persze nem kilószámra.
dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a háziorvos írja fel kb 7 éve édesapámnak a 2mg-os Rivotrilt. Nem szokorvos, javaslat sincs , de mivel az sztk-s pszichiáter egy barom, így inkább teljes áron a háziorvos által felírt gyógyszert veszi meg apu .
dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Frontint a háziorvos felírja, de egyszerre csak 1 dobozt írhat fel.
dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én 4mg-ot szedek, néha többet. amikor ez nincs egyik napról a másikra... Hát az pokol
dec. 4. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!