Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bach elsősegély cseppek, vagy...

Ariana99 kérdése:

Bach elsősegély cseppek, vagy CBD olaj?

Figyelt kérdés

Stresszre , pánikrohamokra amik már tüneteket is csinál, folytonos szédülés, fej nyomás, mellkasi fájdalom, ingadozó vérnyomás, ízületi fájdalmak… stb

Szerintetek melyik lenne jobb a kettő közül?

Gyógyszeres megoldást mint a frontin meg társai hanyagoljuk..

:)



dec. 8. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:

3 hónapja folyamatosan érzem.

24 éves lány vagyok, ezért sem akarom magam nyugtatokkal szét ba*zni, elfogok menni pszichológus, mindent meg teszek azért hogy kilábaljak ebből teljesen, de érzem hogy kell valami megoldás mellé az a megoldás pedig ne gyógyszer legyen..

Eljártam minden féle orvoshoz nem talált senki semmit.. most 1 hete ismertem be magamnak hogy ez az…

dec. 8. 09:54
 2/8 A kérdező kommentje:
Már izomcsomóim is vannak a nyakamba ezmiatt, meg nyirokcsomó gyulladás is…
dec. 8. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Elkölthetsz egy rakást pènzt ezekre, de ilyen súlyos esetben nem fog èrdemi változást hozni (vagy bármilyet).
dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként nem nyugtatót hanem elsősorban SSRI antidepresszánst írnak fel szorongásra (ami szintén nem egy csodaszer, de legalább bizonyitott, hogy használ szorongásra a cbd-vel ellentètben)
dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok függője lenni ezeknek! Úgy hogy megkoszonom ha mellőznétek ezeket.
dec. 8. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Jó, de attól még mert te nem akarsz függő lenni úgyanúgy nem fognak használni ezek a kèszítmények amikről neten meg youtubes videókban ódàkat zengenek.
dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%

Kerdezo. 17-27 eves koromig tomeny horror volt. Rengeteg penz, ido terapiara, rablo kineziologusokra, ezekre a vackokra is. 27 evesen meg csak nyugtatot kaptam, ez tuzoltas volt, alkalmankent elkepesztoen segitett, de nem hosszu tavon. 31 evesen egyeztem bele az antidepresszansba. Az eletem visszakaptam. Leszokni is tobbszor tudtam, de nekem mas miatt is, nem volt erdemes, egyutt elek a gyogyszerrel. 50 vagyok, nincs mellekhatasa. Paroxat, Seroxat.

Nyugodtan valaszthatod a szenvedest, a stressz, a szorongas az egeszsegednek is tobbet art, de sokan vannak igy.

dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elsősegély csepp átmenetileg segített.


De többet ér, ha megtanulod használni a homlok-tarkó tartást.

Ez pár percen belül kiegyensúlyoz és megnyugtat.


Ezt tartsd ki pár percig, vagy ameddig meg nem nyugszol.


[link]


Stresszt és érzelmi traumát is old, ez egy kineziológiai módszer.


Bármikor bevetheted, amikor stresszes vagy.


Mély légzéseket is csinálhatsz hozzá, orrodon be, szádon ki, lassan.


Nem baj ha lüktetést érzel a homlokodnál, ez természetes.


Bármilyen meglepő, de a vízivás is egy hatékony módszer, mivel ez is oldja a stresszt és kiegyensúlyoz.

dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!