Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halut cinálok! Félek! Most...

Halut cinálok! Félek! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Több hónapja hogy halutcinálok. Szinte mindig felismerem ha halut cinálok. Időnként sokáig tart valamikor meg csak pár másotpercig tart. Nem drogozok. Van amikor csak hang de volt már képi halutcinálcióm is. Egyszer volt olyan hogy vezettem (most csinálom a jogsit) és megáltam a zebránál. Az oktatóm kérdezte hogy miért áltál most meg? Én nem értettem. Montom átengedtem egy gyalogost a zebrán. Erre ő meg hangosan felnevetet ránéztem az oktatómra majd vissza a zebrára és már ott nem volt senki. Monta is az oktatóm hogy remélem csak vicceltél, mert ha igen ilyenekkel ne viccelődjek. Én meg lesokkoltam. Nem mertem utánna már beszélni se. Amikor meg hangok jönnek csak van amikor olyat hallok minta valaki trappolna a hátam mögött de közbe nincs senki a hátammögött de volt olyan is hogy üzenetet kaptam hogy öld meg, öld meg(itt nagyaon féltem és persze nem tennék ilyet). Félek pszihiáterhez menni nehogy életem végéik elzártosztályon legyek és gyógyszerezzenek, elemezgessenek halálomig.

Szerintetek pszihológus is tud ebben segíteni?



#egészség #pszichológus #pszichiátria #Halutcinálció #Elzártosztály #Gyógycerezés
dec. 8. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp fordulj pszichiáterhez, mert ez egyre rosszabb lesz. Sajnos én is átmentem ezen, bipoláris affektív zavar lett a diagnózisom. Antipszichotikumot kellett szednem, de már jól vagyok. Ne félj, segítenek az orvosok.
dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

*

Halucinálok. Így kell írni.

dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy meg kamu. Ordas nagy kamu. Ennyi helyesírási hibát csak direkt lehet leírni.
dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Lelkiismeretes pszichiátert keress és ne a neten.


Sajnos a hallucinációk általában komoly mentális betegségeknek a tünetei.

dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem kamu, csak szegény nem járt iskolába, nem tanult, és ki tudja milyen szociális környezetből jött.

Helyesírás nagy gáz.

dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Háziállatod van? Csak kíváncsiság.
dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó hát a helyesírásom tényleg nem a legjobb tudok rólla. 6-os Van egy törpenyulam meg egy tengerimalacom
dec. 8. 23:10
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tiszta sor! Bartonella!
dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
78%

Mindenképp menj pszichiáterhez, akár háziorvos is el tud küldeni (de magánban nyilván jobb lesz). Ha összeszedetten és érthetően beszélsz, leszögezed, hogy agresszív gondolataid nincsenek, nem fognak bezárni, csak gyógyszert kapsz. Viszont muszáj kezdeni valamit vele, nehogy valami szörnyű történjen. Szóval ne halogasd, mert akkor lehet, hogy csinálsz valami hülyeséget (akár rossz szándék nélkül), és akkor viszont van esélyed a zárt osztályra.


Meg mindenképp írj majd, hogy mi volt.

dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
ne ijedj meg,nem lesz semmi gond. bebeszéled magadnak,sok a stressz.
dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!