Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A legkisebb dolgon is képes...

A legkisebb dolgon is képes vagyok kiakadni és dührohamaim vannak mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapból mindig rögtön akarok mindent és nagyon ki tudok akadni ha nem sikerül valami. Olyankor elvesztem az eszemet dobálok, csapkodok káromkodok stb. magyarul dührohamot kapok. És utólag mindig rájövök hogy teljesen felesleges volt kiakadni hiszen előbb utóbb meg tudtam oldani mindent amin kiakadtam és ezmiatt lelkiismeretfurdalásom és rossz érzésem van hogy ilyen hülye voltam hogy képes voltam kiakadni.

A számoljak 3ig megoldás nem segített, egyszerűen már félek hogy előbb utóbb kárt teszek a berendezésbe vagy rosszabb esetbe magamba ha elszáll az agyam. Ideges és türelmetlen voltam mindigis de most már szerintem túlzásba estem és nem tudok magamon állítani egyszerűen és féltem a saját testi épségemet illetve a berendezést.

Aki tud valamivel segíteni azt megköszönném szépen.

(A menny dilidokihoz jellegű válaszok nem fognak sokat segíteni)



nov. 27. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

"A menny dilidokihoz jellegű válaszok nem fognak sokat segíteni"


Márpedig a kontrollálhatatlan dührohamok komoly pszichés / mentális problémákat jeleznek. Mivel tisztában vagy azzal, hogy teljesen feleslegesen csapkodsz, törsz, zúzol MÉGSEM tudod kontrollálni akkor vélhetően mentálisan sérült vagy, aminek a szakszerű kezelése szakember bevonását igényli.

nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Szakember, pszichológus. Ha ez nem érdekel, mert nem kérsz ilyen választ, akkor passz. Egyél minden nap banánt, meg az első hó levében moss lábat, aztán ha nem segít, marad a pszichológus.
nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Tanulj meg uralkodni magadon
nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Tedd rendbe a táplálkozásodat. Mert amiről beszélsz, a felborult bélflóra egyik tünete.
nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!