Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mindig azt érzem, hogy valami nagy baj fog történni infarktusom lesz vagy ilyesmi mert mindig van valami tünetem. Erős szívverés, gyors szívverés, légszomj, szédülés egész nap, járási nehézségek hányinger, sokszor fáj a bal karom zsibbad. Voltam kardiológusnál azt mondták egészséges a szívem. EKG,holter,szívultrahang volt terhelésesre nem mentem el mert féltem, hogy rosszul leszek de a többit elvégeztem és negatív lett. Mi lehet ez? Minden napom ezzel megy el, hogy most ma meghalok vagy nem.... Nem bírom már azon gondolkodom, hogy véget vetek ennek. A családom is ellenem fordult pl azt mondtam anyámnak, hogy jöjjön már be velem a sürgősségire mert valamit érzek rosszul vagyok. Azt mondta, hogy 29 éves vagyok menjek be. Értem én, hogy 29 vagyok de attól még elvárnám az anyámtól, hogy segítsen ha bajban vagyok. Én azt tenném ha ő lenne rosszul nem azt mondanám, hogy 54 éves vagy el tudsz menni egyedül. Egyébként a kapcsolatunk teljesen jó kivéve ha ilyenről van szó mert azt mondja nem lesz bajom ő tudja, hogy nem kapok infarktust ez csak a depresszió és pánik. Szerintetek mit csináljak? Egész nap itthon ülök nem járok ki nagyon sokat feküdtem mostanában. 1-3 hónapot. Ebben az időben beállt a derekam az miatt feküdtem 1 hónapig aztán meg 2 hónapig feküdtem nem volt erőm kő kelni az ágyból. Pszichiáternél voltam nem meghatározott szorongás lett a diagnózis. Antidepit szedek 1 hónapja. Akinek volt ilyen legyen szíves segítsen nekem mert nem bírok ebből kimenni és már ott tartok, hogy elég volt.

dec. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Pszichiáternél voltam nem meghatározott szorongás lett a diagnózis. Antidepit szedek 1 hónapja. "


Meg is válaszoltad a "mi lehet a bajom"- kérdést! Szedd tovább a gyógyszert, sportolj, próbálj ki relaxációs technikákat!

Jobbulást!

dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor pánikoltam valami miatt, elkezdtem jógázni, az megnyugtatott egyből. Próbáld ki ha ilyen szívdobogás jön rád. Tényleg használ.
dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez pánik. Nem lesz szívinfarktusod. Nekem is volt már sokszor pánikrohamom, generalizált szorongás a diagnózisom. Nekem a meditáció, relaxáció segít. Ezzel tudnád még kiegészíteni a kezelésed.
dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ. Most is fáj kicsit a mellkasom meg a bal vállam kicsit a nyakam is ilyenkor mindig arra gondolok olyan ijesztő..próbálom elterelni a gondolataimat videó készítéssel mert van egy gameplay csatornán de sokszor ez miatt nem tudom csinálni mert fel kell keljek mert jön a szorongás, hogy most mitől fáj lehet jön az infarktus :/// hiszek nektek amúgy, hogy nem lesz pozitívan fogok gondolkodni.
dec. 10. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!