Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerencsejáték ( sportfogadás)...

Szerencsejáték ( sportfogadás) leszokás, valaki hasonlo cipőben?

Figyelt kérdés
29/F vagyok, tobb mint 10 eve sportfogadom,nagy tétbe, mindig lenullázom a számlám, fizetésem 2 részbe rakom is fel meccsekre, néha nyerek, de a nyeremény kiutalása után, pár napon belül visszamegy az egesz,minden pénzem eljátszom, Pár százezer forint hitelem még van is. Szeretném abba hagyni, bárkinek bármi tanács, vagy valaki aki hasonló cipobe jár? Nagy tétben játszom, 1-2oo.ooo teteket rakok fel.

dec. 10. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nálam az segített, hogy gyorsan ráébredtem, ezt nem azért találták ki, hogy emberek ebből legyenek gazdagok.

Illetve egy ismerős a Zürich-i házukat bukta konkrétan ezen, 56-ban mentek ki, kénytelenek voltak egy magyarországi putrifalvába visszaköltözni, hogy valahogy életben maradjanak....

Az illető mérnök volt.

dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önuralommal leállni nagyon nehéz és csak nagyon keveseknek sikerül. Kérj segítséget szakembertől, családtagtól, ilyesmi.
dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerencsejátékkal összefüggő problémák, kritikus helyzetek kezelése esetén ingyenesen, anonim módon hívható hétköznapokon 15.00- 19.00 között a 06-21-262-0603 telefonszám.

A szolgáltatás igénybe vehető és elérhető a szerencse@ppk.elte.hu e-mail címen, valamint az „ELTE Szerencsejátékos Segélyszolgálat” Skype azonosító segítségével is.

A Segélytelefon információs vonala: 06-1-411-6778

dec. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Seress Rezső vhírü száma:

Az 1iknek sikerül, a másiknak nem.

dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Ez az egész kívan tálalva..

Ezt kéne már megérteni

Az ilyeneken szedik meg magukat mint te, akik nem bírnak ezen ellen állni.

Úgy vannak a szorzók meg az egész elkészítve, hogy matematikailag ha folyamatos sportfogadó vagy bukni fogsz és kész.

Nincs olyan hogy nem

Persze xy ismerőse megtud élni belőle jól.

Na persze

1000ből 1 ember

Elhiszem hogy adrenalin löket meg minden de tönkreteszed vele az életed

Ezt értsd meg hogy ebből nem fogsz pénzt keresni csak bukni

Lehet hogy nyersz majd egy nap 400 ezret

Aztán egy hónapon belül buksz 800at

Ne csináld

dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy fogtam vissza hogy nem álltam le teljesen.napi 1000... ha jön akkor a nyereménnyel megyek tovább kb így néz ki a lépcső: 1000-(15000-30000)-(120000-200000) a harmadik után kiszállás gyors vásárlás vagy számla törlesztés.és vissza a kezdő 1000...ha már az első szeló bukó akkor másnap megint csak 1000.
dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyedül az segít ha belátod hogy függő vagy, minden további játék egyre mélyebbre taszít és ez a folyamat gyorsulni fog folyamatosan, mert növekszik a tét/ráfordított idő.

Most még ki tudsz szállni, és önismeretet gyakorolni, hogy mi hiányzik az életedből amit ekkora mértékben a játékkal töltöttél ki.


Itt a karácsonyi időszak, jó alkalom ez is a váltásra.

Mindig csak 1 napra gondolj, hogy csak ma nem játszol, és egyre jobban leszel, azt veszed észre. Tudom, mert végigmentem a folyamaton.

dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nem a sportfogadással van baj, hanem a tét rakással.

A fizetés 10%-a játszható el, szórakozásként.

dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nehéz letenni, én kb. 5 évig játszottam. Ennyi idő kellett, mire rájöttem soha nem fogok nyerni. Ez idő alatt kb 4 millió ment el. Belegondoltam mennyi mindent vehettem volna ebből a pénzből.

Töröltem az összes irodánál magam, a lottózó közelébe se megyek.

Sőt odáig jutottam, hogy már meccseket se nézek. Nem érdekel már.

Letenni hogy lehet?

El kell határozni, hogy többet nem játszol. Nem egyszerű tudom. Ha egyedül nem megy tényleg szakemberhez kell fordulni.

De már jó úton jársz, hogy beláttad abba kell hagyni a fogadást.

Biztos vagyok benne, hogy ebből senki nem él meg, sőt ha nullán vagy már az is nagyon jó. Tudom vannak olyan városi legendák, hogy ez meg az ebből él meg hatalmasakat profitál, de ez mind kamu.

dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!