Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés
Már elég régóta tapasztalom azt hogy egyszerűen nem tudok szeretni (főleg anyámat nem) bármit megtennék hogy az olyan embereknek rossz legyen akik boldogak valami miatt pl házasság, párkapcsolat, gyerek, stb. Nagyon szeretek másoknak fájdalmat okozni (főleg lelkileg) egyszerűen rosszul vagyok attól ha valaki boldog.

dec. 10. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
78%
Pszichiáter tudna segíteni a kérdésben, szerinted normális, amit érzel? Gondolkodj egy kicsit. Irigy vagy másokra, meg vagy keseredve, azért érzed ezt. Súlyos gond ez, és segítséget igényel, menj vele orvoshoz.
dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 Lele Armand válasza:
86%
Menj el pszichológushoz
dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ezt fogjátok mondani szerencsére ezt senki sem tudja rólam mivel elrejtem... pszichiáter semmit sem tud segíteni de rajtam nem is kell én úgy gondolom.
dec. 10. 11:44
 4/67 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ha te így gondolod, az egy dolog, de amiket leírsz, súlyos személyiségzavarra utalnak. Az meg nem jó móka, mert egy idő után ki fog ütközni, ne adj Isten kárt teszel magadban, vagy valaki másban, aztán onnan már irány a zártosztály, ahol nem fogják megkérdezni, akarod-e a kezelést, hanem simán csak adják. Ha tudtad, hogy ezt fogjuk mondani, miért vesztegettél időt a kérdés kiírására?
dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
75%
Ha szerinted rajtad nem kell segíteni, akkor mit szeretnél?
dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló azért mégiscsak hajtott a kíváncsiság mert bíztam benne hogy itt hátha egyetért valaki velem de nem baj mert a véleményem nem fog ettől még megváltozni csak egyet nem értek. Miért nem lehet ezt egyszerűen megérteni? Az oké hogy van véleményetek de az én álláspontomon nem változtat sajnos vagy nem sajnos. Egyszer minden vágyat ki kell próbálni.
dec. 10. 12:09
 7/67 A kérdező kommentje:
5-ős válaszoló Azt hogy csak én legyek a fontos és ha valaki boldog akkor a lelkiállapotát szépen lassan tönkretegyem nem értem ez olyan nagy hiba? Most páran biztos azt fogják mondani hogy troll vagyok még szórakozom de nem ilyen emberek is vannak mint én el kell fogadni.
dec. 10. 12:11
 8/67 anonim ***** válasza:
80%

Azért van egy határ. Szándékosan bántani valakit, az nem a ki kell próbálni kategória, az a hullámvasút.

Ebben senki nem fog támaszt nyújtani.

Ezt kezelni kell.

dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem tudja senki megérteni meghallgatom mások véleményét mert mindenkinek lehet véleménye de egyetérteni semmiképp sem tudok ez van.
dec. 10. 12:16
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem tudjuk megérteni, hanem nem akarjuk, mert nem normális.

Ez nem arról szól, hogy más a véleményünk.

Mentálisan beteg vagy. Ha troll vagy, ha nem.

dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!