Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiába voltam kórházban öngyilk...

Hiába voltam kórházban öngyilkossági terv miatt, hiàba szedem a gyógyszereket, mégis meg akarok halni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezt nem merem mondani a pszichiáteremnek meg a pszichológusomnak, mert csak visszaküldenének a kórházba. Van két kamasz fiam, fel kellene őket nevelnem, de nem fogom tudni.
dec. 13. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
És az mit old meg, azonkívül, hogy tönkrevágja a fiaid életét? Vagy annyira utálod őket?
dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őket, ezért szeretnék megoldást találni a halálvágyra, ezért mentem be kórházba, ahelyett, hogy megtettem volna, ezért szedem a gyógyszereket...
dec. 13. 19:35
 3/23 anonim ***** válasza:
És mi az alap problémád? Mert egy ilyen tönkreteszi őket. Bármennyire is felborult az agyad hormonháztartása, tisztában kell lenned, hogy hogy tönkretennéd a fiaidat. Elképzelhetetlenül.
dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
3 csak mondom, az öngyilkosságra buzdítás bűncselekmény, 1-5 éves börtön a jutalma, ha megkísérli.
dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos, az agyammal mindent pontosan tudok. Az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni.
dec. 13. 19:46
 6/23 A kérdező kommentje:
Az alap problémám, hogy gyűlölöm magam és a férjem is csak ezt erősíti bennem. Mindenért engem okol.
dec. 13. 19:52
 7/23 anonim ***** válasza:
És miért gyűlölöd magad? A férjed nem tűnik egy kedves embernek.
dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A pszichológusom szerint anyám miatt. Mert ő is gyűlölt. A férjem elviselhetetlen.
dec. 13. 20:10
 9/23 anonim ***** válasza:
És lehetetlen megszabadulni a férjedtől, pl. elválni?
dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hiába válok el, nem tudok elköltözni. Plusz azzal fenyeget, hogy elveszi a gyerekeimet, mert a pszichés problémáim miatt a bíróság úgyis neki ítélné őket.
dec. 13. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!