Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A frontinnak mennyi a felezési...

A frontinnak mennyi a felezési ideje?Sok helyen látom,hogy 6-11-12 óra.Ez mitől függ,hogy mennyi?

Figyelt kérdés
Tegnap este ha vettem be 1mg-t akkor azt meddig fogom érezni?Mert még picit érzem hogy nyugodt vagyok.

dec. 14. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy mennyire vagy hozzászokva. Nalam attól is, hogy épp milyen lelkiállapotban vagyok, amikor bevettem. 1 mg-ot én nem szoktam érezni másnap, de ha nem vagy hozzászokva, akkor még simán érezheted. Szerintem 2-3 óra és elmúlik.
dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én egy mg-ot meg sem érzek. Ha beveszek a 0.25-ösből 6-7 szemet, kb 15-20 perc után érzem a hatását, de kb 2 óra alatt el is múlik neki sajna. Úgyhogy tényleg csak akkor veszem be ha nagyon kell, mert amúgy hosszútávú hatása nekem nincs.
dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom pontosan, de hamar kiürül, pszichiáter mondta, ezért kellett 3-szor szednem naponta, szerintem 6 óránál tovább nem hat.
dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Taps annak aki lepontozott! Hogy szülnétek sünt!
dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!