Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már ezt a depresszió...

Nem bírom már ezt a depressziós hangulatot, kedvetlenséget, sivárságot. Szkizofrén vagyok és tegnap este is csak 8 Frontinnal tudtam lenyugodni. Semmi örömet nem érzek. Nagyon rossz. Legalább tudnék egy szakemberrel beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is muszáj Frontint bevenni
2023. aug. 1. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szakember tényleg jó ötlet, jobbat én sem tudnék neked tanácsolni.


A frontint próbáld meg ha tudod csökkenteni, 8-at tudtommal nem is szabadna belőle szedni. Esetleg amég nem jutsz el orvoshoz próbálj valami olyat elkezdeni amiben örömödet leled. Persze ezt nehéz megtalálni.

2023. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bírtam tovább ezeket az érzéseket, 10 Frontint (0,5 mg) vettem be , nem öngyilkossági szándékkal csak hogy a szenvedésemet csillapitsam
2023. aug. 1. 18:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha bemennék SOTE pszichiátriára beszélni egy orvossal, félek hogy ottfognának
2023. aug. 1. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnak segíteni akkor megéri bent maradni, mert ez így nem állapot. Tudom, hogy nem öngyilkossági szándékkal vetted be és nem is rosszból írtam, hogy sok.


Remélem el tudsz menni orvoshoz és jobban leszel. Én szurkolok neked!

2023. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 árokpart ***** válasza:
23%
Angyalom ha te 8 frontint bevettél volna már nem élnél. Könyörgöm heroin kategóriájú drogról beszélünk.
2023. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt van különböző kiszerelése, másrészt nem heroin kategóriájú. Még frontérzékenységre is szokták írni. Enyhe nyugtató
2023. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
5# nem nagyon tudsz semmit a nyugtatókról ugye?
2023. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyilvánvalóan nem tud semmit, de akkor minek ír ide?? Egy 100x-os kiszerelésűbe sem szokás belehalni..
2023. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!