Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki frontinnal teljes...

Van aki frontinnal teljes értékű életet él?

Figyelt kérdés
Van aki folyamatosan szedi a frontint vagy a xanaxot elalváshoz és igy is normális eletet él?
2022. nov. 5. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én szedem, igaz csak 0,25 mg, de minden nap. Dolgozni járok, nincs semmi gond.
2022. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Első, mióta szeded? Úgy érzem, a kérdező hosszútávon értette a kérdést, persze lehet, hogy tévedek. Hossszabb távon azért erősen uralja az életed, előbb-utóbb a tolerancia is kialakul. Persze ettől még megérheti szedni, ha nagyobb az a rossz, amit kezelsz vele.
2022. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Anti depresszánst szedek 7 eve tunetmentesen.


Viszont kb 3 honapja nem tudok aludni. Az orvos felirt estere 0.25 frontint.. szedtem is 1 hétig es tudtam aludni.


Most nem szedem es megint nem alszok:(

2022. nov. 5. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

De ha szeded mondjuk 1 hónapig, akkor már attól sem fogsz aludni. Aztán 0,5-től fogsz egy darabig, aztán már attól sem. Stb. Nem mondom, hogy ne szedd, csak ezzel érdemes tisztában lenned.


Én régen függő voltam, és azt csináltam, hogy ne hatalmasodjon el rajtam nagyon a dolg, hogy párhavonta leszoktattam magam 1-2 hétre, amíg ugyan keveset aludtam, de aztán akkor megint hatott egy darabig a kis dózis, szóval kezdhettem elölről. Sajna ennyire tudja uralni az ember életét.


Ismétlem, ha több jót okoz, mint amennyi kárt, oké, de jó lenne máshogy megoldani a dolog, vagy legalábbis megpróbálni.

2022. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Én 3 éve szoktam rá, képtelen lennék aludni nélküle

Nekem nem teljes az életem, bár nekem már ezek óta pszichés gondjaim vannak

2022. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat.

Igen... az a helyzet hogy már elegem van és nincs jobb otletem mint a frontin. :(

2022. nov. 5. 19:01
 7/9 A kérdező kommentje:

6 evig kuzdottem a szorongással.. panikkal ugy hogy sportoltam. A rokonaimat es a barataimat oruletbe kergettem. Pszichologushoz jartam.


De aztan az anti depresszanst valasztottam es nagyon jo volt. Most nem tudom mi tortent hogy ujra rosszul vagyok.

2022. nov. 5. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem akadálypzott nyugtató a teljes életben. Inkább segítette, amikor szedtem.
2022. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Előző

De jobb, ha nincs szükség tartós szedésre.

2022. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!