Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha a legutóbbi...

Mit csináljak, ha a legutóbbi terapeuta annyira rossz volt, hogy azóta nem bízom egyikben sem, pedig nagyon nagy szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés
Hitetlenkedett a saját megélt tapasztalataimmal kapcsolatban, egy témát se lehetett tőle végig mondani, poénkodott a problémáimon debilen vigyorogva, egyszóval egy hihetetlenül kókler "kezelés" volt.

#rossz terapeuta
dec. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy vannak szakmák, ahol EL KELL HINNED, hogy aki csinálja, az érti a dolgát. Tűzoltás közben nem kérheted el a végzettségét, mert hinned kell, hogy érti amit csinál. Egy pilótát sem igazoltathatsz, mielőtt felülsz a gépre. Ezt hívják bizalomnak, és minden normális ember tudja ezt kezelni. Neked is el kell hinned, hogy egy évtizedek óta praktizáló, ezer beteget ellátott szakember nem egy barbár, hanem érti a dolgát. Amíg ezt nem érted meg, addig kezelhet téged bárki, maga személyesen Fraud is, akkor is kétségeid lesznek.

A kezelésre visszatérve gondolom, próbált mosolyogni (szerinted debil vigyorgás), próbálta a beszélgetést normális mederben tartani (szerinted beléd fojtotta a szót). Vagyis neked nem pszichológusra van szükséged, hanem valakire, akinek elmondhatod a problémáidat. Ezért kár fizetni egy szakembert, keress meg egy barátnőt, ismerőst, és jól panaszkodd ki magad ingyen.

dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként beszéltem egy másik, régebbi terapeutámmal, aki szerint is kifejezetten mellényúlt ez az alak, és ő mondta el, hogy messze nem én vagyok az első, aki otthagyja ezt az embert.
dec. 14. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jó hírű terapeutát.
dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom törölték az első kötekedő írásait, bár sajnos az én válaszaimat is rá, ami nem volt trágár... Igen, most közben találtam egy szimpatikus nőt a neten, talán teszek vele egy próbát.
dec. 15. 12:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!