Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak most a szkizofré...

Mit csináljak most a szkizofrénia miatt nem tudom élvezni az életet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bár van munkám de csak úgy tudom kibírni ha néha néha tíz Frontint veszek be 0,5g mi lesz ennek a vége?
dec. 17. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Én vagyok szerintem a legnagyobb gyógyszerellenes a weboldalon, de ezesetben azt mondom, hogy kérj szaksegítséget, és válassz ki számodra, és az orvos számára is megfelelő kezelést antipszichotikummal, a frontint pedig felejtsd el, ha már beállították a másik adagolását, és kezd normalizálódni a helyzet, fokozatosan szokj le.


Minden mentális betegség gyógyítható gyógyszer nélkül, kivéve a skizofrénia. Hogyhogy a frontinhoz fordultál, nem részesülsz segítségben?

dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szedek Kventiaxot, Rexetin, Helex SR
dec. 17. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
A kukák rendben vannak? Ha igen, akkor ne parázz.
dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen kuka? Nem is érdekel. Nem fogok ott dolgozni már jövő héttől
dec. 17. 17:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy a lakásban ahol lakok,.baj lesz,.mert törvénytelenségeket csinálnak és elküldtem Nekik a jogász álláspontját
dec. 17. 17:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma is tíz Frontint vettem be plusz még este két mg
dec. 17. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiátriára ott tudnak segíteni
dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is skizofrén vagyok én egy új gyógyszertől álltam helyre a neve Rxulti próbáld ki. Nekem sokkal jobban oldja a szorongást mint a kventiax és hangulatra is jó
dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!