Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (Csak akkor olvasd, ha nem...

(Csak akkor olvasd, ha nem eszel/nem ettél még!) Más is undorodik a saját székletétől?

Figyelt kérdés

A kritikus pont, amikor ki kell törölni...

Ha rossz a kategória, elnézést, nem tudtam, melyikbe tehetném. Egyébként bocsi a hülye kérdésért, de már régóta rágódom ezen, és nem találtam rá választ eddig.



dec. 19. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajattol nem, sot meg a kutya kakitol sem, mert hat azt is ossze kell szedni minden nap, (neha hanyast is takaritok) mas ember szekletetol, egyeb testnedveitol viszont igen. De biztos nincs igy vele mindenki, gondoljunk a korhazban levo apolokra akik cserelik a betegeken a pelenkat, katetert, veres, pisi lepedot...
dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy semmilyen más testnedvtől nem undorodom, még a gennytől sem, csak is a széklettől...
dec. 19. 08:37
 3/24 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, csak én vagyok ilyen elcseszett? 😔
dec. 19. 08:52
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy rajtam kívül senki nem érez így...
dec. 19. 08:54
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A sajattól meg fóleg nem. Amúgy is van belőle bennem mindig. Most magamtól is undorodjak?


Én pl. a dolgom végezte után, szinte minden esetben rutinszerűen rá is pillantok. Hiszen belőlem jőtt ki. Az egyik olyan dolog, aminek jellemzője fontos dolgot árul el a szervezetem belső állapotáról.


Pl ha véres, vagy fekete lenne, főleg többször egymás után, az már olyan amivel dokihoz kell menni.


Tehát miért ne nézném meg? Nem fáj, nem invazív módszer de életet menthet. Nyilván nem nézegetem, csak kb amikor lehúzom egy másodperc sincs az egész, amíg a víz le nem tolja. (Amúgy is nézni kell, mert azért a klotyót is illik olyan állapotban otthagyni hogy me maradjon benne semmi maradék...)

dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Annyira nem lehetek különleges, hogy csak velem van ilyen.
dec. 19. 08:56
 7/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A sajáttól nem. De mindenki másétól igen. Az állatokétól is, kutyák, madarak.
dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#5

Igen, én is mindig megnézem ettől függetlenül. A WC-t is rendszeresen tisztán tartom, de olyankor nem kell közvetlenül érintkeznem vele.

dec. 19. 08:59
 10/24 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, egyedül vagyok ezzel.
dec. 19. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!