Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az ember be van állva vagy...

Ha az ember be van állva vagy drogozva azt látja más is vagy csak a személy hiszi azt hogy mindenki látja?

Figyelt kérdés
pl egy idegen emberrel ha találkozik

#téveszme vagy igaz
dec. 21. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma jött szembe velem egy pasi.

A szemei olyanok voltak, mint a ping-pong labda.

Nem nagyon érdekelte, hogy észrevettem vagy sem.

dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más is látja.
dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól hogy mi és mennyire. Aki nem ért hozzá az valószínűleg nem veszi annyira észre, aki igen az meg már a kis adagot is láthatja. Sok tényezője van a kérdésnek :D
dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látja más is. Egyszer egy ismerősömmel vittük a vakvezető kutyáját sétálni egy ilyen teraszosan megművelt domboldalra. Ott elengedtük a kutyát. Lépcsőn mentünk le és egyszer csak a kutya megállt előttünk az egyik teraszon , a teste megfeszült és egy ilyen furcsa mélyről jövő morgást hallatott. Nem láttam semmit először csak amikor lejjebb értünk. Jött felfelé egy imbolygó fiatal pasi. A kutya mindvégig köztünk volt teljesen támadásra kész állapotban. A pasi valamit motyogott nekünk, amikor mellénk ért, az arca is torz volt, mozgása meg rendezetlen. Hát nem volt egy jó érzés amíg közel volt hozzánk.
dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az állatok megérzik,én ismerősöm ismerőse is mondja mindig hogy a macska pl elmenekül a házból akkor.

Én csak a szem csillogást nem bírom

dec. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!