Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Yarocen, Remeron, Mirzaten...

Yarocen, Remeron, Mirzaten gyógyszerek (Mirtazapin hatóanyag) hatásosak depresszióra, szorongásra, pánikbetegségre?

Figyelt kérdés
Nekem Mirzatent írt fel a doki, a fent említett tünetekre, de utánaolvasva nem tűnik valami hatékonynak. Tapasztalatok érdekelnének.

dec. 22. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Inkább altatónak jó.
dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se altatásra, se szorongásra nem hatott.
dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hízáson és az altatáson kívül volt valami kellemetlen mellékhatása? Milyen dózisban szedtétek?
dec. 22. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
45 mg-ot szedek, amire én kapom, az egyrészt a nehéz elalvás, másrészt a depresszív tünetek visszaszorítása, illetve a reggeli brutális szorongás csökkentése. Még előtte minden egyes reggelt hányással indítottam a szorongás miatt, ezt teljesen megszüntette, a reggeli szorongás is lényegesen enyhült. A depresszív tünetek kapcsán mérsékelten, de javulást hozott. Az elalvás egy kicsit nehezebb tészta, sajnos nagyon erős alvászavarom van, és van, mikor be kell mennem a kórházba, mert már harmadik, negyedik napja nem alszom, olyankor általában klozapinnal kiütnek, mert sajnos olyankor bármennyi BZD-t pumpálnak belém, igaz, hogy nagyon nyugodt és álmos leszek, de az elalvás akkor se megy. Túl vagyok már alváslaboron, mindenen, senkinek halványlila fingja nincs, hogy miért nem reagál az alvászavarom szinte semmire. :/
jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!