Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg meghalhatok az RXULTItól?

Tényleg meghalhatok az RXULTItól?

Figyelt kérdés
Az orvosom most írta fel nekem ezt a gyógyszert. Utána néztem youtuben és ott mondták, hogy meg is halhatok. A haláltól, elmúlástól nem félek csak a szenvedéstől.

dec. 23. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
tényleg
dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Elolvastam a neten, példa kedvéért egy részlet:


"Az RXULTI szedése előtt vagy a kezelés alatt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével, ha az alábbiak fennállnak Önnél:"


”...vérrögképződés szerepel a kórtörténetben, vagy a családjában valaki más kórtörténetében vérrögképződés szerepel, mivel a skizofrénia kezelésére szolgáló gyógyszereket összefüggésben hozták vérrögök képződésével.

- felálláskor szédülést tapasztal vagy tapasztalt vérnyomásesés miatt, ami ájulást is okozhat."


1. Tehát a kezelőorvosod ezt már megfontolta helyetted, neked már nem kell megfontolni semmit.

2. Nem kell szenvedni, mert lehet gyors halál.

dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én ezt szedem nagyon jó gyógyszer még élek.A betegtájékoztatóban sok mindent írnak,hogy ne tudd őket perelni. Egyik előző gyógyszeremen rajta volt hogy tisztázatlan eredetű hirtelen halált okozhat
dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is régóta szedem az RXULTI t. Szerintem semmi hatása nincs.
dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen pozitív tapasztalatotok van a RXULTIval?
dec. 23. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a hangulatomon segített már nem vagyok annyira magam alatt. Reggelente könnyebb felkelni és már nem alszok folyton hanem mindig csinálni szeretnék valamit nem csak feküdni plusz csökkentette a szociális és egyéb szorongásaimat.

Major depresszióra és erős szorongásra kaptam.

dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mellékhatásként mit tapasztalsz? Én rettegek tőlük.
dec. 23. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmit mellékhatása nincs nálam szerencsére,de megértem,hogy félsz nekem is volt már pár mellékhatás más gyógyszereknél és fhu.De túléltem
dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!