Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megkaptam álmaim munka helyét...

Megkaptam álmaim munka helyét és most nagyon szorongok,és pánikolok.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmilyen előképzettségem nincs,még is felvettek egy bárba,ami most fog nyílni hamarosan.Elképesztő volt,amikor megtudtam és el is sírtam magam a telefonba,teljesen gáznak érzem magam.Mármint azért sírtam,mert ez az évem katasztrófa volt,semmi nem jött össze,és most hirtelen megkapom ezt a hírt úgy,hogy semmilyen pultos tapasztalatom nincs.Tudom,hogy menni fog,mert már sok mindenbe belekezdtem és ment,csak félek,hogy csalódást okozok, vagy hogy hibázni fogok,hogy talán nem én leszek a legjobb döntés és olyan gyomoridegem van,el nem tudom mondani.Örülök persze,csak félek hogy csalódást okozok,hogy nem leszek elég jó. Hogyan lehet ezen túllépni?
dec. 23. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Elkezded azzal hogy érdekel minden apró részlete de nincs tapasztalat , megmutatjak . Az italok koktélokrol van receptleirás , a technika gép és a cégműködés betanulható .
dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Mondogasd magadnak, hogy menni fog, minden rendben lesz, mint egy mantrát.
dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!