Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lett velem, és miként...

Mi lett velem, és miként lehet ezen segíteni anélkül, hogy be kellene bárhová is feküdnöm?

Figyelt kérdés
2 évet dolgoztam patológián, mint boncmester, de begolyóztam, azt kell mondjam. Ezért hagytam ott. Elkezdtem félni a haláltól, meg rángatózok olykor, hangokat adok ki, rosszul alszok, reggel feszülten ébredek, cikáznak a gondolataim, jár a lábfejem. Nem ilyen voltam régebben. Mondjuk ahogyan tapasztaltam, a doki sem járt sokkal jobban, mert ő meg full alkoholista lett az évek alatt.

dec. 14. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A legszerencsésebb, ha idővel elmúlik, erre is van esély. Mindenképpen jó, hogy távoztál erről a területről, ha nem bírtad.

Szerintem nem feltétlenül kell ezzel befeküdni sehova, nem vagy veszélyes másokra és magadra, olyan hatás ért, amit úgy néz ki nem sikerült feldolgozni. Keress egy pszichológust, akár fizetőset, ha megteheted, néhány ülés után meg tudja mondani, ha valami komolyabb van, meg el tud látni valóban hasznos tanácsokkal.

Bár gyanítom, hogy elsősorban terápia jellegű tevékenységre lehet szükség, mivel nem "szervi" problémából adódnak a nehézségeid.

dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos sok rosszat láttam. Egy időben még a húsevéstől is rosszul voltam.
dec. 15. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!