Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit kene tennem?

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
20eves vagyok 2. Eves egyetemista, nagyon jol megy, szeretem, emellett van egy jol fizeto gyakornoki melom. Innen jon az arnyoldal:par honapja gyakorlatilag darabokra tortek a szivemet, ami amellett, hogy senkinek se esne jol gyakorlatilag az egyetlen kapcsolatom volt eletem soran es elotte is megolt a magany most miota ez megtortent termeszetesen megint. Torodok magammal, nem hiszem hogy annyira csunya lennek stb. de nem kellek senkinek. Emiatt a magany miatt par honapja rendkivul mely depresszioba vagyok es minden 2.nap berugok otthon egyedul. Hetvegente haverokkal is, bar azzal talan meg nincs is gond ennyi evesen. Viszont szuleim es barataim is csak utobbirol tudnak, se arrol, hogy iszom hetkoznap is, se arrol hogy ilyen depresszios vagyok. Jatszom a boldogat elottuk. Kicsit ugy erzem magam mint Robin Williams. Eddig birtam, viszont mar kezdek olyan szarul lenni hogy szerintem rovid idon belul kifog hatni a tanulmanyaimra es a munkamra is. Mit kezdjek magammal?
dec. 24. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Keves szomorubb ember lehet nalam szerintem.
dec. 24. 17:35
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

#1 aha. Hát mindenkinek a maga baja a legnagyobb.


Mit kezdj magaddal? Élj. Egyetemista vagy. Bulizz, barátkozz, közben pedig szerezz egy frankó diplomát, ami megalapozza a jó életet. Ennyit tehetsz.

dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azért ezt az ivást visszafognám. nem azt mondom, hogy néha amikor bulizol, akkor ok. de az, hogy már hétköznapokban is iszol, amikor meg gondolom munka és/vagy suli, tanulnod kéne, akkor már ne igyál, hanem a jelenre koncentrálj. Ez így egyenes út az alkoholizmusoz, amitől csak még jobban lecsúszol. Ebből az lesz, hogy másnaposan mész be az egyetemre vagy a munkába és észre fogják venni. vagy ha nem is, akkor meg nehezebben fog mennyi a suli. Akkor meg csak tetőzöd a bajt és ennyid se lesz. Nem akarom túldrámázni, de az, ha függő vagy semmi tekintetben nem jó.


Amúgy a barátokkal, szülőkkel milyen a viszonyod? Miért nem mondod el nekik? Rengeteget jelent ha kibeszéled magadból.

dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Nyilvan nem szeretnek pialnk, nem szorakozasbol teszem, hanem hogy elvegye a figyelmem addig is a rossztol. Ezert akarok megoldast talalni.

Szulokkel jo a kapcsolat de zuros es bonyolult a csalad nem szeretnenk veluk beszelni errol.

Baratokkal szintugy jo de azt megfogadtam par eve hogy nem beszelek roluk nekik semmi parkapcsolattal kapcsolatos dologrok veluk

dec. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!