Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderlineos emberek veszély...

A borderlineos emberek veszélyesek?

Figyelt kérdés

dec. 25. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Önmagukra igen,másokra nem!
dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Masokra is, mivel elviselhetetlenul tudnak viselkedni.
dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem, szerintem aranyosak, én jól éreztem magam mellettük. Természetesen barátként, csak néha találkozva.
dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon aranyos a spontan epizodos hangulatzavar es szelsoseges ingerlekenyseg vagy az alkalomtol fuggetlenul kinosan jo kedvuk.
dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés problémákat biztos tudnak okozni másoknak is, talán nem is keveset.
dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Fizikailag nem
dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem betegtől függ, és még attól, hogy szed-e gyógyszert, és eljár-e pszichoterápiára. Akinek nincs betegségtudata, az el fogja hagyni ezeket, és tiltakozni fog ellene - ekkor súlyosabb tünetekkel (pl. ha egy jelentéktelen dolog miatt neheztelnek valakire, akkor kifejezetten agresszívvá válnak, vagy egyenesen öngyilkossági gondolataik, szándékaik vannak a legapróbb bosszúságok miatt) kombinálva az érintettek igen veszélyesek is lehetnek.
dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Borderline vagyok, a légynek se tudnék ártani. Sőt igazából rettegek ha valakinek esetleg fájdalmat okozok, mindegy milyen módon.
dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Valószínű nekem is ez a problémám, mármint a borderline, de en másnak soha nem ártanék, olyan volt ,hogy bele vágtam a falba ,nem is egyszer, szóval elég gáz az biztos! De senkinek nem ártanék, söt túl érzékeny vagyok másokra nézve, hogy ne bántsak meg senkit, inkább én szenvedek :(
dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!