Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet utánajárni,...

Hogyan lehet utánajárni, megtudni hogy egy bizonyos lélekkel foglalkozó embernek mennyire eredményes a munkássága?

Figyelt kérdés

Most gondoljatok bele. Az ember kiad az alsó hangon 50000 Ft ot kettő beszélgetésért.

Gondolom kettő kell ahhoz hogy valamennyire az ember lássa milyen az a segítő ember.

Hogyan tudnék utána járni hogy egy borderline szakterületen ki az akinek eredményes a munkája és tényleg segít, de ne menjen el az egész havi fizetésem rá. (Webkamerás internetes beszélgetés és szóba jöhet ettől függetlenül).

Lehet hogy van TB alapon is ilyen ember de igazándiból nem tudom, én csak meg akarok ettől a tünet kupactól szabadulni.

Mert az internetre azt ír amit akar, olyan fals hozzászólásokat írnak amit akarnak, olyan videót csinálnak amit akarnak, és sorolhatnám.

35/n



dec. 6. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudsz utánajárni, mert nincsen erre vonatkozó adatbázis. Legfeljebb utánanézel a keresőben az adott szakemberről szóló véleményeknek, de azokat nem lehet alapul venni, mivel mindenkinek más jön be. Attól még, hogy valaki meg volt elégedve vele, nem biztos, hogy te is az leszel... Kettő beszélgetés csak ahhoz elég, hogy eldöntsed, szipatikus-e és megvan-e köztetek a "kémia".
dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor mit tehetek?

Igazából össze írtam mindent ami lényeges lehet. Elmegyek az üzemorvoshoz és kérek beutalót ahova javasolja. Az üzemorvos nagyon szimpatikus volt , mert mikor felvettek engem ide dolgozni nagyon alaposan megvizsgált.

(Fali újság szerint van pszicho orvoshoz lehetőség).

Megpróbálom először ezt. Mert ez az élet így nem élet.

dec. 6. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, nem lehet, le lettek szedve a vélemények, ráadásul a legtöbb alkalmatlan erre a munkára, és ha nem árt az már pozitívum.
dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!