Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem így magam?

Miért érzem így magam?

Figyelt kérdés
Semminek sem tudok már örülni. Van egy 3 éves kapcsolatom, szeretem őt de nem tudom kifejezni, csak én tudom legbelül. Egy nagy semmit érzek úgy általánosságban is. Nem számít semmi sem. Sokat veszekszünk, ilyenkor általában otthagyom a párom, utólag pedig megbánom, hogy nem voltam ott, nem beszéltük meg. Nem érdekel semmi, nem hiszek már semmiben. Hogyan tudnék ezen javítani?

dec. 26. 04:15
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Mi a benned forrongó düh alapja? Azon javíts
dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Azért, mert Akinek be kellene tölteni a lelkedet minden jóval, nincs benned. Őnélküle marad az üresség, rosszabb esetben a rossz cselekedet, meg a reménytelenség.
dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen düh van bennem. 2-es! Hogy érted, egy személy akinek be kell tölteni a lelkem minden jóval? Vagy én magam esetleg?
dec. 26. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia. A dühöt nem én mondtam. Aztán jó lenne hinned az ÚR JÉZUS KRISZTUSBAN, Aki ISTEN Fia, a mi Megváltónk. Azután jó lenne ha az Ő Lelke betöltené azt a "nagy semmit" a lelkedben, ahogy írod. És akkor nagyon sok minden jóra fordulna az életedben.
dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2-es arra gondolt, hogy a hitnek kellene betöltenie mindent. Én meg azt javaslom, teljesen komolyan, hogy nézesd meg a pajzsmirigyed működését, alulműködésnél eléggé depressziósnak érzi magát az ember, semminek nem tud örülni. A körzeti elküld egy vérvételre, és kiderül.Ha ez rendben van, akkor várj egy szerelemre!!!
dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 29. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!