Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem emiatt rosszul...

Miért érzem emiatt rosszul magam,és van bűntudatom?másnak apróság az egész...

Figyelt kérdés
Álláskeresésben vagyok épp,és nem rég hívtak Pestről,ami nekem 200 kilométerrel arrébb van ami nem is probléma,mert csak hétvégente egy-egy napot kéne felmenni,és még így is megérné nekem,és az állást nem is Pesti oldalra rakták fel, hanem annak a városnak az álláskereső oldalára,ahol én is lakok így azt hittem az interjút itt tartják. Dolgozni már más felmenni,mert azért pénzt is kapok, de miután egy félórás interjúra behívtak, hogy menjek fel,nemet mondtam,mert nekem az is pénz,és egy interjú miatt nem akarok annyit kiadni. Úgyérzem én voltam a bunkó,és bűntudatom van hogy akár fel is mehetnék,de ha nem vesznek fel nekem az is pénz kiesés,mert most éppen nagyon spórolok és most tök rosszul érzem magam.Lehet,hogy jó lehetőség lenne. Miért viselem ezt a másnak apróságnak tűnő dolgot a szívemen ennyire?
nov. 28. 15:52
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azért érzed rosszul magad, mert hülyeséget csináltál. Senki sem fog az ajtód előtt bebocsátásért könyörögve állást hozni a segged alá. Azért bizony meg kell mozdulni, el kell menni,még ha kölcsönkért pénzből is.
nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!