Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üresnek érzem magam, de miért?

Üresnek érzem magam, de miért?

Figyelt kérdés
Olyan emberek véleményét szeretném meghallgatni akik jártak már hasonló cipőben mint most én. Már hetek óta csak az üresség érzése van bennem és most már erre a környezetem is felfigyelt, hogy "nem olyan vagyok mint régen" és ez számomra kisebb aggodalmakra ad okot hiszen én legbelül ezt már éreztem egy ideje magamban, de nem gondoltam volna, hogy egyáltalán erre valaki fel fog figyelni rajtam kívül, mert nagyon igyekeztem mindent beleadni, hogy boldognak és lelkesnek lássanak a barátaim és ne gondoljanak bele olyan dolgokba, hogy nem szeretem őket és ezért vagyok olyan közönyös és hasonlók. A legfurcsább az egészben, hogy nem érzem magam sem boldognak sem pedig szomorúnak és nem kísértenek a negatív gondolatok sem. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy jelenleg milyen lelki állapotban vagyok. Nem mondanám magam összetörtnek sem vagy esetleg lustának van mivel lefoglalni sokszor magam. A munkát is teljes erőm bedobásával végzem és szeretem csinálni mint ahogy a hobbi szintű edzést( ez az egyetlen 1 dolog jelenleg ami igazán boldoggá tesz), de ezeken a dolgokon kívül teljesen semleges vagyok és sokszor úgy érzem, hogy érzelmileg elérhetetlen is vagyok. Régen mikor valami vicces volt akkor szakadtam a röhögéstől, de mára csak egy erőltetett valami ahogy a mosolyom is sokszor, de még mindig nem vagyok egy búval b..... ember és nagyon igyekszem. Lehet ennek oka egy 1 évvel ezelőtti szakítás? Ha a legutolsó nagyobb traumámat és lelki összeroppanásomat kellene elmondanom akkor ez lenne, de már túl tettem magam rajta vagy talán tudatalatt mégsem? Teljesen össze vagyok zavarodva és csak a kérdésekre próbálom megtalálni a választ, hogy mi történik most velem, hogy ennyire üres vagyok legbelül. Vélemények ezzel kapcsolatban?

#üresség #kiégés #apátia #Érzelmi elerhetetlenseg
dec. 8. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Vitaminokkal, makrotápanyagokkal hogy állsz?
dec. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drogokat nem fogyasztottál mostanában?

Nekem az okozott anno egy időre ilyet. Nem éreztem se jót se rosszat, minden üres lett és semleges, inkább unalmas. Nem dobott fel annyira semmi de nem is hangolt le. De amúgy nem tartott nálam sokáig. Illetve részben azért van bennem egy gát, párszor nem érzem konkrétan az érzelmeim és elhitetem magammal hogy pl egy emberrel szemben nem érzek semmit, aztán ha belegondolok abba hogy viselkedek vele, mit hoz ki belőlem akkor rájövök hogy b4szki mégis.

dec. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Szedem az edzéshez is szükséges vitaminokat mindennap és szoktam figyelni a makrót is.


#2 Hogy őszinte legyek fogyasztottam kb. 1 éve mikor szakítottam a volt barátnőmmel. 3 hétig volt ez a kicsapongó állapot és miután leálltam vele nem éreztem sem a hiányát sem azt, hogy belül üres lennék mint most 1 évre rá

dec. 8. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem tudom, en tobb honapos intenziv fogyasztastol egy idore eleg ures lettem anno. De vaszleg nalad mas oka van csak egy otlet volt.

dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!