Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek hogy sikerült kilépnie...

Kinek hogy sikerült kilépnie az ilyesmi ördögi körből?

Figyelt kérdés
2023-ban az év eleje óta történt nálam egy mentális összeomlás. A párom év eleje óta éreztette, hogy valami nem ok, kb fél éve elhagyott. Amúgy is mindenen szorongok manapság, előjött egy amolyan emberundor, de sajnos muszáj vagyok emberek közé járni. Nem voltam mindíg ilyen, szerencsére sok barátom van, de most itt az év végén érzem valami végleg elpattant. Folyamatosan iszom, és folyamatosan az elmúláson agyalok. Egészségi állapotom is lassan rottyon, de mentálisan akarnám valahogyan össze tenni magam. Nem tudom mi a bánatot csináljak......

dec. 28. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag merítsd ki magad. Nekem az segített, meg vicceket olvastam.

Az ivást sürgősen hagyd abba, mert ha rászoksz abból nehezebb lesz kijönni, mint az összes többi problémából.

dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, van abban valami, hogy fizikálisan jobban le kéne meríteni magam. Mert hát az alvással is gondok vannak. Ha nem iszom 2-3 órát tudok aludni, azt is csak megszakításokkal.
dec. 28. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha iszol, akkor viszont hiába alszol, nem pihentető az alvásod...

Csináld, amit írtam, minden jobb lesz.

dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár segítene, köszi a válaszokat.
dec. 28. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen
dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számolj be erről a háziorvosodnak, és kérj alvássegítőt. Ha benzodiazepint, vagy antipszichotikumot szeretne erre írni, akkor pedig jelezd, hogy alternatív opciókkal élnél, amik nem pszichiátriai készítmények.
dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leírnád nekem pontosan hogy érezted magad az összeomlás pillanatában? Nekem is volt hasonló...persze privátban ird meg légyszives ha van kedved. Másrészt tényleg ne szokj rá a piára mert az csak lejjebb visz...Az elmúlás pedig ott van,mindannyian hordozzuk a terhet. Azzal hogy meghalunk együtt kell élnünk vele...Nem tehetünk mást...Családoddal mi a helyzet? Írtad hogy vannak barátaid az már jó! Nem vagy egyedül! Írj rám nyugodtan ha esetleg beszélgetnél valakivel!
dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 6-os válaszoló. Igen, ez már nekem is eszembe jutott. Rá kell előbb utóbb próbálnom.
dec. 29. 12:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Neked is köszönöm, válaszoltam privátban.
dec. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!