Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehezen fejezem ki magam...

Nehezen fejezem ki magam szóban, társaságban szorongok. Nem kezdeményezek beszélgetést. Valakinek sikerült kilépnie ebből pszichológus segítségével vagy szorongásoldó, antidepi szedésével?

Figyelt kérdés
nov. 17. 20:59
 1/5 anonim válasza:
71%

Nem kell hozzá sem orvos, sem gyógyszer, elég csak gyakorolni a kommunikációt.

Ha gondolod, írj bátran, szívesen segítek.

nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez elhatározás kérdése. Eldöbtöd h odamész ész és kezdeményezel. Mint mikor hideg a víz de rászánod magad és nyakig merülsz.

Egy idő után megszokod. A pszichológua abban segíthet h ez esetleg miért van nálad.

nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Upsz sötétben gépelek:b

Szóval bogyókat ne kezdj szedni mert zombi leszel.

Én is ilyen voltam aztán rájöttem h ez így nem jó. Te magad tudsz változtatni.

nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszereket felejtsd el ha rám hallgatsz. Frontintól meg ilyen sz4roktól jobban tönkremennek az emberek mint a legtöbb illegális drogtól.
dec. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne szedj gyógyszert kérdező!!!

Tapasztaltból mondom, hogy nem lesz jó...

Rexetin 20 mg tablettát szedtem. Mellékhatásként megnőtt az étvágyam. 2x annyit ettem, mint egy felnőtt férfi. Fél év alatt híztam 30 kg-t és annyira nem voltam észnél, hogy fel sem tűnt.


Tudom, hogy nem könnyű, de másik megoldást kell találni.

jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!