Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez meddig normális?

Ez meddig normális?

Figyelt kérdés
mostanában már nem olyan a suli mint régen, állandóan stresszelek 150-es a pulzusom, sokszor ok nélkül ideges leszek (nem úgy ideges, hogy törnék zúznék, hanem mintha félnek valamitől) olyankor elkezdek izzadni, sípol a fülem, remeg a kezem, érzem hogy nagyon gyorsan dobog a szívem,és néha úgy érzem elsírom magam (ez így órákon), otthon tök jól elvagyok, de mikor eszembe jut az iskola egyből felugrik a pulzusom és jön ez az érzés. nem tudom mitől van, próbálom leállítani de szinte sosem sikerül.

jan. 1. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna szabad, hogy így érezd.
jan. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal érdemes lenne beszélned. Szervi oka is lehet, amit feltétlenül kezelni kell (pl. pajzsmirigybetegség), de mentális oka sem zárható ki.
jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már nem normális!
jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ez pánik roham gyanus, leiras alapjan

Nekem is szokott lenni

Haziorvost keresd fel, ir ra gyógyszert, ami 15perc utan lenyugtat

jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A suli azért van, hogy legyen bizonyitvanyod aztan tovabb tanulj és ne kelljen fizikai gyári munkába szenvedni a darabszámért betegen is meg wc-re se mehetsz ki.

Rosszabb lesz ha nem veszel erőt magadon és térsz észre.

Rosszab egy gyári környezetet elviselni.

Próbáld meg agyba elfogadni, hogy az élet ilyen és nem segít mindig valaki vagy valami. Te döntöd el.


Ne kelljen neked is arra ébredned, hogy azon kell dolgozz hogyan is szavadulj meg a gyógyszerektől.


Pl majd a randin, ahol szerelmes leszel mennyire lesz vonzó, hogy te tulajdonképpen be vagy gyógyszerezve...


Menj magán pszichológushoz, nehogy állami ellátást kérj, azok tényleg nem segítenek.

jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, attól nem leszek gyári munkás mert évvégén 2 tantárgyból 4 es leszek.
jan. 2. 01:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. én arra gondoltam, hogy ha a suli miatt van, esetleg hanyagolnád emiatt a sulit. Vagy esetleg sokat lennél kórházba, az miatt akár évet kellene ismételned.
jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy. Menjél el egy idegorvoshoz, a körzeti ad beutalót, ha elmondod neki, mit érzel. De addig is szedjél Valeriana relaxot, nagyon enyhe nyugtató, nyugodtan beszedheted, recept nélkül árulják, de relax legyen, ne a sima Valeriana. 3x1 vagy 2x1 elég lesz.
jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lol, nekem is ez van és pajzsmirigy miatt
jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!