Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz mentális állapotb...

Nagyon rossz mentális állapotban vagyok, és nincs kivel megosztanom. Valaki meghallgat?

Figyelt kérdés

Van egy nőgyógyászati betegségem, amit nagyon nehezen viselek, emellett pedig étkezési zavarom van. Az utóbbi pár hónapban sokat fogytam, gyakorlatilag koplalással, mostanában pedig falásrohamaim vannak, amik után hánytatom magam. Ez időről időre problémát jelent, tavaly nyáron is problémát okozott, aztán hónapokig nem, és most megint. Miközben eszek, már azt tervezem, hogy kihanyom, és már torkom ledugott ujjra sincs szükségem, egyszerűen a WC fölé hajolok, és jön a róka.

Gusztustalan vagyok, de ilyenkor érzem azt, hogy legalább van valami beleszólásom az életembe.


jan. 1. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ezt itt nem fogod tudni megoldani bárkivel is beszélgetsz bármennyit. Én nagyon javaslom hogy ha nem is pszichiátert, de egy pszichológust legalább keress fel a hosszútávon megoldás céljából.
jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Én is voltam anorexiás és bulimiás is, szerencsére már kigyógyultam belőle, de nagyon nem volt egyszerű! És volt olyan betegtársam aki belehalt. Én is kb 15-évig voltam evészavaros, ha a mostani állapotom már 0%-ban az. De lehet h nem 0%.

Lényeg, először pszichológushoz kerültem, nem egészen önszántamból, rábeszéltek, ma már tudom, nekik köszönhetem az életem!!! Pszichológus elküldött pszichiáterhez tehát gyógyszereket is kellett szednem. Direkt nem írom le a súlyomat…. Ez a betegség életveszélyes! Kérj segítséget! Vannak alapítványok is, nem csak magán pszichológus ahol talán annyira nem drága. Sok sikert!

jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Még annyit az előzőhöz, nagyon át tudom érezni amit írsz, mert a hánytatásnál nincs jobb érzés, és nincs jobb érzés annál sem, amikor vki napokig nem eszik semmit, átéltem, értelek, és még most is érzem amit írok, épp ezért tudom, és lejön a soraidból, pszichológus nélkül sok esélyed van belehalni! Sajnos ez a helyzet.
jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!