Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető hogy egy nárciszt...

Elképzelhető hogy egy nárcisztikusnak nincsenek a munkahelyén gondjai, csak a magánéletben éli ki magát? Gondolok ilyenekre mint katona, rendőr, tűzoltó, ami eleve egy maszkulin környezet, ott nem

Figyelt kérdés

jan. 1. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
ott nem tudja igazán a többieket abuzálni.
jan. 1. 18:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elképzelhető. A nárcisztikusok távolról nagyon sikeres, magabiztos embereknek tűnnek.

Nekem például van egy nárcisztikus szülőm, minden ismerősöm aki valaha is találkozott vele meg van róla győződve, hogy milyen aranyos, rendes, otthon meg kiélte magát rendesen.

jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszomhoz egy kis kiegészítés: több terapeuta/pszichológus is megerősített benne, hogy tényleg nárcisztikus, nem csak a Google alapján mondom
jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És a munkahelyén sem utálták?

Egy volt pasim miatt kérdezem, akiről nem tudom eldönteni hogy nárcisztikus-e.

Engem érzelmileg bántalmazott, a volt munkahelyünkön ahol megismertem sojan utálták a stílusa miatt. De már egy éve tűzoltó, 3 napból kettőt dolgozik, gyajorlatilag ott lakik, és azokkal kijön.

jan. 1. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a munkahelyein valami csoda folytán nagyon kedvelték. Elég sok helyen dolgozott de egy helyet se tudnék mondani ahol utálták volna.
jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!