Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bemegyek kórházba, ott le...

Ha bemegyek kórházba, ott le tudnak szedni a Rivotrilról? ~10mg/nap

Figyelt kérdés

Az elvonási tünetek miatt gondolom biztonságosabb kórházi körülmények között letenni.

Milyen gyógyszereket adnak az elvonási tünetekre? Kb mennyi ideig kell bent lenni?

Budapesten melyik intézményt javasolnátok?



jan. 1. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

kezelőorvosodhoz kéne fordulni



szerintem ahoz hogy letegyél egy gyógyszert nem kell kórház


nem értek hozzá hogy ez az adag mennyire sok


De ha ezt orvos írta fel akkor a gyógyszer elhagyását is neki kell írányítania

jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Addiktológiára kérj beutalót.

Remélhetőleg le tudnak szedni, csak nem érdekük.

jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
persze 10 mg… ha ez igaz, irány az elvonó
jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem abba mindenképp próbálj meg tájékozódni, hogy hova érdemes fordulni. Pl kistarcsai kórház tuti mégtöbb gyógyszert írna fel és soha nem engedne ki a kórházból se kb...

Egy magán orvoshoz menj először, ők tényleg az emberi oldalon szoktak állni.

jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ahova tartozol elvileg, csak kell beutaló, le tudnak szedni de csak kórházban ennyiről.
jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oda nem megyek ahova tartozom (szent imre 11.ker), az a hely kritikán aluli. A SOTE-ról jókat hallottam, csak nem tudom hogy beutalóval és szakorvosi javaslattal felvesznek-e?
jan. 2. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a pszichiátered biztos tudja, én most költöztem a 11.-be, tényleg olyan szar? Előtte a Kútvölgyibe tartoztam, voltam ott vagy 10x az is jó, meg a sotén is voltam többször de csak a rehab osztályon. Rehabra biztos felvesznek beutalóval, de Neked most nem az kell gyanítom…… 🥲🥲 egyébként engem is szedtek le napi 8mg frontinról Kútvölgyiben, de már nem emlékszem milyen tablettát kaptam, vmi baromi nagy fehéret, és átállítottak normál adag rivotrilra.
jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia. Hát én elég sokat voltam a szent imrében, zárt és nyílt osztályon is. Nem tudom milyen körülmények vannak más helyeken, de itt kb le se sz*nak az ápolók, orvost is max a viziten látod, de nem igazán lehet konzultálni vele, megkérdezni hogy vagy és kb ennyi.

Amúgy teletömnek indokolatlanul sok gyógyszerrel (antipszichó alap, akármilyen diagiagnózissal kerülsz be). Gyógyszercsökkentésnél pedig egyből megvonták a teljes adagot, volt is miatta jó kis epilepsziás rohamom.


A SOTE-ról tudnál mesélni nagyvonalakban?

jan. 4. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedül csináld ezt. Sikerülni fog. Nem kell hozzá külső segítség, csak a saját elhatározásod. Szép lassan csökkentsd és menni fog, ne aggódj ezen..
jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!