Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8mg/nap Rivotrilról leszokás?

8mg/nap Rivotrilról leszokás?

Figyelt kérdés
Egyedül lehetséges?

2022. okt. 29. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hogy jutottál idáig? Egyedül biztos nem fog menni. 0,25mg-tól kóválygok..
2022. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 hét alatt, fokozatosan növeltem az adagot.
2022. okt. 29. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
2 hét alatt???? Atya ég! De miért?
2022. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak 2 hete szeded, akkor 2-3 nap alatt csökkentsd le nullára. Ennyi idő alatt még nem alakul ki fizikai függőség.
2022. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez remélem kamu... ha nem, azonnal kérj segítséget a leszokáshoz, mert ha ezt huzamosabb ideig fenntartod, nagyon komoly gondok lesznek. Jelentkezz a pszichiátrián/elvonón...
2022. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha 2 hete szedi, nincs szükség elvonóra. Nincs fizikai függőseg ennyi idő után.


Ha régebben is szedtem, csak kisebb adagot,akkor arra kell levinni és lassú csökkentessel el lehet hagyni ambulansan is


Én 13 éve 6 nap alatt vettem be 220 szem Frontint. Ez sokkal nagyobb mennyiség. Igaz,rövidebb ideig szedtem. Semmi függőséget nem okozott.

2022. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Na ez az ami mese, 6 nap alatt 220 szem...az napi átlagban napi 37 szem. Ugyan már!
2022. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy a 4-6 válaszolót miért kellett lepontozni,én hasznosnak találtam a választ.

Egyelőre még mindig nem tudjuk,hogy csak 2 hete szeded?

Én 15-16 évvel ezelőtt kattantam rá,de rendesen.Két és fél évig szedtem a 2mg-ost,a végén 12db is volt egy nap,igen nem elírás.Egyik napról a másikra hagytam abba.Az elvonás 4-5 hónap pokol volt.

Mióta szeded,és mennyit?

2022. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es.


Össze voltam omolva, 2 eve tartó pszichozissal, súlyos depresszióval, rettegessel, etvagytalansag miatt veszélyesen alacsony súllyal, öngyIlkossagi kesztetéssel és még sorolhatnam.


A legmélyén ponton atattam magam. Álmomban üvöltöttem, zokogtam. Felébredtem,annyira fájt, hogy elmondani nem tudom. Nyúltam a gyógyszerért. Egy marék. Alvás, ébredés. Egy marak gyógyszer.

Amikor az utolsó

2022. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Folyt


Amikor az utolsó adag után jarokepesse váltam, háziorvosi beugalóval mentem kórházba. Ébren annyira zokogtam, hogy tartani kellett, hogy ne essék össze. 1-6 órán át zokogtam napokon át. Anyám azt g9ndolta, hogy ez már visszaforditgatatlqn. Ebből nem lehet felépülmi.


Erre a traumatikus élményre minősíthetetlen ilyen választ adni.


Ez neked mese? Emberi roncs voltam.


Pont az ilyen érvenytelenités tudja mélyíteni az állapotot.


Káros, amit művelsz!

Az ilyen emberektől szeretne terapomom tavol tartani.

2022. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!