Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nagy baj, ha...

Szerintetek nagy baj, ha hagyom, hogy egy férfi így viselkedjen velem?

Figyelt kérdés

Írásban kértem, hogy találkozzunk. Leláttamoz, napokkal később megkérdezi, hogy mikor. Válaszolok neki egy-két nap elteltével, hogy mikor lenne nekem jó. Leláttamoz, nem válaszol, kitesz képeket, mint kiderül nyaralni van a feleségével, két hét után válaszol, hogy na, neki mikor lenne jó. És nagyon rövden, kb. kettő szóval reagál mindenre írásban..

Teszem hozzá, 3 X korkülönbség van köztünk..



jan. 2. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyertelmuen bolond!
jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Kire, mire érted ezt?
jan. 2. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem érdekled, fogadd ezt el. Nem írtad milyen kapcsolat van köztetek, így csak következtetni tudok, de az biztos, hogy nem számítasz neki.
jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most mit remélsz egy boldog házasságban élő nős pasitól, aki még korban sem passzol hozzád?
jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Annyira nem él boldog házasságbanxD

Megkért egyszer, hogy feküdjek le vele, visszautasítottam, mert féltem. Azóta megy ez a huzavona.

jan. 2. 12:51
 6/11 Flagstaff ***** válasza:
100%
Ez nem huzavona. Szállj le róla, egyszer megkért, hogy feküdj le vele, visszautasítottad, azóta talált mást. Találj te is mást.
jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!Ne csinálj hülyét magadból!Hagyd a fenébe, valószínűleg kiröhög,és ki fog használni,ha szaladsz utána.

Szerintem.

jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból csak le akart fektetni, de az biztos, érzelmeket nem táplál irántad. Nem sikerült neki, talál másikat ha keres.
jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg nem veszed észre, hogy nőként mit művelsz? Tartás? Emberi tartás? akár önmagad felé?


Kit érdekel, hogy 3x-el idősebb?


Miért értékeled le ennyire önmagad? hogy ne engedd, hogy

jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
*hogy ne engedd, hogy bárki is ezt művelje veled? Milyen huza-vonáról írsz?, amikor egy lábtörlőt is jobban megbecsül egy átlag ember, mint ahogy veled viselkednek.
jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!