Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, h valaki egész...

Létezik, h valaki egész életében depresszios, hiába szed gyógyszereket?

Figyelt kérdés

jan. 2. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Igen, azt hiszem terápiarezisztens depressziónak nevezik.


De az is lehet, hogy rossz a gyógyszere én 15 fajtát próbáltam mielőtt megtaláltuk a megfelelőt.

jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én. 2 féle antipszichotikum, nyugtató, altató, de a depresszióm nem javul.
jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Neurologus es pszichiaterem egyben, 5 eve probalkozunk gyogyszerekkel, jartam tobb pszichiaternel is, tobb mint 4 pszichologusnal, a standard SSRI meg SNRI meg ilyenek nem jottek be. Definicio szerint "kezeles rezisztens sulyos major rekurrens depresszio"-m van, +egy par szemelyisegzavar az egyik hisztrionikus, dependens szemelyisegzavar aztan van meg 1 - 2, amirol nem nyilatkoznek. Es van plusz egy amit meg magamnak is felek bevallani de nagyon eros a sejtes. De nem szeretek ondiagnosztizalni.


Tarsitsd ezt egy nihilista ideologiaval es mizantropiaval, nem-szexualis szadomazochizmussal, neha elgondolkodom mi vagyok. Es akkor felek miket tettem magammal, es miket tehetek.


Teljesen le vagyok nyugtatozva, es igy is eber vagyok. Ellopva tolem rengeteg gatat, amit az erkolcs eloir. De nem volt mas ut, nincs is mas ut. Ezt senki nem tudja rolam. Nem tudom en sem mit gondolok magamrol de felek magamtol - gondolom masok is igy ereznenek. Felek magamtol mert egy nap dontest kell hoznom.


A nap ami voros szinben nyugszik minden nap vagy amelyik soha nem kel fel.

jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6 éve szedek antidepresszánst, rengeteget kipróbáltam, de még mindig nem jó.
jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
30%
A legtöbb depresszió a felborult bélflóra következménye. Arra pedig nem antidepresszáns kell, hanem étrendváltás.
jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!