Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon megvisel ez pszichésen,...

Nagyon megvisel ez pszichésen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Leszázalékoltként dolgozom négy órában. Még a nyáron igényeltem hitelkártyát vész esetére. Csak aztán elkezdtem róla költeni (eleinte még teljesen vissza fizettem) most még már csak úgy tudom, hogy annyit költök róla ami a megélhetésre elég, de ez már nem lesz kamatmentes. Annyira boldog voltam, hetekig vártam a kártyát, ha viszont csak a havi minimumot fizetem, sose lesz vége. Fizetésem nem éri el a minimálbért, adósságrendezés sem opció. Mit tehetnék? Egyelőre annyit hogy annyit költök amit vissza tudok fizetni, hogy ne legyen kamat
jan. 2. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amivel tartozol, az kamatozik.

Totál hülyeség a hitelkártya. Csak lehúzás. Akinek nincs tőkéje, bevétele, ne használjon fel hitelt.


Nem tudsz más munkát is vállalni, míg egyenesbe jutsz?

jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dolgoztam nyolc órában átmenetileg ez alatt az idő alatt csak egészségi okok miatt orvos csak négy órát enged.
jan. 2. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy milyen a helyzeted, hány éves vagy, van-e bármilyen tapasztalatod, most milyen munkát végzel, beszélsz-e nyelveket, etc., de nagyon sok olyan munka van amit otthonról, online is lehet végezni, számítógépről, elsődlegesen szerintem valami ilyesmivel kellene próbálkozni.


Mindenesetre a feladat az hogy a hó végén pozitívban legyen az egyenleg, ezt ugye kétféleképpen tudod elérni: több a bevételed vagy kevesebbet költesz. Valamelyiket muszáj.

jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!