Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossszul vagyok psziché...

Nagyon rossszul vagyok pszichésen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Munkahelyi stressz van a dolog hátterében, le vagyok százalékolva, takaritóként dolgozok és két hétvégére kötelezően behivtak minket nagytakaritani , nagyon sok gyógyszert szedek (Floxet, Convulex, Ketilept , Rivotril , nevivolol) és a vezetőnk olyan hogy terrorban tart mindkenkit és kirúgja aki nem vállalja a hétvégi nyolc órás nagytakaritást, azonkivül lassan dolgozom és ügyetlenül és félve megyek be holnap és nem akarok meghalni csak kb 15 Rivotrilt vennék be reggel (0,5 mg) hogy nyugodt legyek de nem akarom meghalni de rettentően félek hogy belémkötnek. Mit csináljak ilyenkor nem tudok orvosommal kapcsolatba lépni segitsen valaki
2019. okt. 4. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
4 órában dolgozok takaritóként
2019. okt. 4. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Takarítóra mindenhol szükség van, mi van akkor ha elküldenek egy szar helyről? Ne foglalkozz vele.
2019. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15 rivó? Ennyivel már egy kifejlett elefántot meg lehet ölni, és nem képletesen, hanem szó szerint. Nem bántásból mondom, de el tudom képzelni, hogy milyen jól végeznéd el ezután a munkát. Én azt csinálnám, hogy nem vennék be semmiből ökör adagokat, hanem simán csak nem mennék be.

Aztán orvosi segítséget kérnék a gyógyszerfüggőségemre. Amikor ebből is rendbe jöttem, akkor keresnék egy másik munkahelyet.

2019. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad szerintem. Nem fognak beléd kötni nyugodj meg! Örülnek, hogy ha bemész takarítani. Csak a rendes napi gyógyszereidet vedd be. Vigyél magaddal szőlőcukrot, és egy kis csokoládét a zsebedben. Vihetsz egy üveg jó erős citromfű teát, és magnéziumot is. Ezekkel rendben leszel.
2019. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi gyógyszerrel persze, hogy lassan dolgozol. Ne vegyél ennyi nyugtatót mert magadat teszed tönkre. A főnököd neked senkid! Csak egy komplexusokkal küzdő ember aki a beosztottain vezeti le a feszültségét. Ne foglalkozz vele mit mond vagy gondol. Nem rólad szól a viselkedése. Próbáld kibírni a hétvégét. Koncentrálj mindig az adott 5 percre ne gondold el előre mi lesz mert attól vagy rosszul amit elképzelsz magadnak előre. Tehát nem az eseményektől hanem a saját gondolataidtól. Ha túl vagy a hétgén pihend ki magad és keress új állást. Takarítót mindenhova keresnek. Nem lesz semmi baj. Ha elájulnál meg úgysem fog senki bántani. Orvost hívnak és hazamehetsz vagy bevisznek fél napra kórházba kivizsgálásra. Ez a legrosszabb ami történhet.
2019. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!