Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bioxan vagy Nepa- ról vélemények?

Ariana99 kérdése:

Bioxan vagy Nepa- ról vélemények?

Figyelt kérdés

Szorongásos tüneteim vannak mindennap, hol erősebb hol gyengébb. Néha pánik is jön. Láttam hogy ezek jók lehetnek erre

Van valakinek tapasztalata ezekről a készítményekről?

Előre is köszönöm a választ.

Ui: most fogok menni pszichológus illetve akupunktúra ezek folyamat lesznek heti 1x amíg teljesen helyre nem jövök, most jelenleg cbd olajat szedek és bach elsősegély cseppet. Edzek, és sokat sétálok mellette dolgozok és próbálom elterelni a gondolataim ami szokott menni csak nem mindig. Ezért gondoltam hátha a kettő közül ( bioxan-nepa ) valamelyik tudna még segíteni, szeretném teljesen ha elmúlna.



jan. 3. 20:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Plusz info hogy 4 honapja van ez csak nálam.. az első 3 hónap volt borzasztó, a 4 hónap már jobb
jan. 3. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ezek annyit érnek mintha egy égő tűzre rálocsolnàl egy pohár vizet. Az akupunktúra helyett pedig javaslom, hogy inkább pszichiaterhez menj el.
jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mert te nyugtatokon élsz (xanax meg társai ) és mert neked nem sikerült másképp csak ezúton, az nem azt jelenti hogy másnak a gyógynövényes opció meg az akupunktúra vagy akár a jóga meg a PSZICHOLOGUS nem segíthet! Mert igenis segíthet csak hozzá állás kérdése. Nem kell irigykedni ha másnak így sikerül és nem bassza el az életét a nyugtatokkal. Az ilyen válaszokkal lehet hanyagolni.
jan. 4. 16:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Ui: legtöbb pszichiater csak gyógyszerezni tud, mást nem. Meg feküdj be azt bolondulj meg mégjobban. Kössz nem
jan. 4. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem élek nyugatókon és nem feküdtem be sehova, viszont tapasztalatoból tudom, hogy hatástalanok az àltalad leírt módszerek.
jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes akkor miért vagyok jobban?

Ha hatástalan?!

Nem kívánom senkinek amin keresztül mentem abba a 3 hónapba!!! Igenis tudott segíteni a Cbd is meg a bach csepp is, meg h elterelem a gondolataim stb hozzá állás kérdése ez ennyi.

Sajnos össze kell szorítani a fogakat és addig menni még nem lesz teljesen jó!

Én erre rá jöttem! Viszont nem magam ellene akarok tenni azokkal a szarokkal amiket le írtál. Mert attól nem jobb lesz hanem rosszabb!

jan. 4. 17:42
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem elnyomni akarom hanem kikezelni

A nyugtatok elnyomják csak.

jan. 4. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mitől vagy jobban? Valószínűleg a hozzáállásodtól és nem pedig a back cseppektől meg ilyesmiktől. És azt nem mondtam, hogy a pszichológus nem segít
jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!