Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rosszul érzem magam...

Nagyon rosszul érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Skizofrénia tünetei miatt teljesen örömtelen, depressziós vagyok, bementem a kórházba ahol az orvos rögtön előjegyzésbe vett befekvésre de nagyon félek mert nagyon szorongok a közösségben félek hogy nem sikerül a gyógyszerbeállitás és magányosnak érzem magam, és félek ha esetleg ott megaláznak ki fog megvédeni. Az nem megoldás hogy lemondom mert ha utána tényleg baj lesz, nem fognak fogadni. Plusz ez még jövedelem kiesés is lesz.
jan. 7. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi, a kórhában nem leszel magányos, mindig akadnak jófej betegtársak.
jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Én csak látogatóban voltam még pszichiátrián, de sok meglepően kedves és jófej embert láttam a betegek között. Ráadásul bent mind sorstársak vagytok. A pszichológusok, foglalkoztatók stb. között is mindig akadnak barátságos, rokonszenves emberek. Tuti nem leszel magadra maradva!
jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kórház sos! kapsz gyógyszert ami segít!
jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!