Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongós kötődési stílussal,...

Szorongós kötődési stílussal, posztraumás stresszindrómával, szeretethiánnyal, hogy küzdjek meg egy legjobb barát elvesztésével?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy helyzetem, ahol nagyon hiányzik a legjobb barátom. Kb. 4 hónapja ismerjük egymást, és rengeteg időt töltöttünk együtt. Volt egy apró vita két ünnep között, amiben mindketten megbántottuk egymást, és azóta nem beszélünk. Én már bocsánatot kértem, ő is tőlem,

de most teljesen ignorál. Nagyon nehéz nekem, mert olyan ember volt, aki elfogadott és megértett. Nem akarom zaklatni, de úgy érzem, fontos lenne megoldani a helyzetet. Bármilyen tanácsot vagy segítséget elfogadok, mert jelenleg nagyon kritikus a helyzetem emiatt. Alkoholba fojtom a bánatomat a szünetben. Egésznap sajnos csak rágondolok, hogy mivanha talált új barátot, és rájött, hogy rossz alak vagyok... Borzalmasan magányos vagyok, igaz, hozzátartózik a sztorihoz a mentális betegségem is.



jan. 7. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy, ez véglet... Sajnos.
jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A veszekedés után két héttel írjál neki, hogy: Szia! És nem többet. Talán lesz újra kapcsolat, de nem olyan, mint a régi.
jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!