Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik antidepresszáns a...

Melyik antidepresszáns a legjobb motiválatlanságra, fáradtságra?

Figyelt kérdés
Most Dulodetet szedek de váltani szeretnék, nem érzem, hogy jól működik. Olyan gyógyszert keresek ami a motivációhiányon, kedvetlenségen segít tehát nem álmosít. Nektek mi vált be ezekre a tünetekre?

nov. 29. 06:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Van ilyen gyógyszer?
nov. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, remélem
nov. 29. 07:56
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyedüli antidepresszáns ami enyhe stimuláns és a dopaminra hat az a bupropion, itthon Elontril/Wellbutrin. De én pl borzalmasan depressziós voltam tőle ès szorongtam, szóval màsfèl hónap szenvedés után abbahagytam. Szóval nem csodaszer.
nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Először is ez így kevés infó. Ezen kívül pszichoterápiás segítségen nem gondolkodtál? Hány éves vagy , van-e más tüneted, mióta szeded a gyógyszert?
nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom miért kell lepontozni. Tudom ez Magyarországon furcsa, de nem mindenki szakértője a gyógyszereknek. Soha életemben nem hallottam még olyan gyógyszerről, ami kezeli a motivációhiányt. Olyan rohadt nagy baj, ha rákérdeztem, h tényleg van e ilyen?

#1

nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem anno segített a Dulodet a Rexetinnel ellentétben. Egyik ismerősömnek, meg pont a Rexetin vált be, a Dulodet nem. Úgyhogy sajnos ez türelmes játék mire találsz a szakemberrel olyat, ami neked a legjobb.
nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Trittico 150mg,Rivotril,Full spektrumú cbd olaj.A leghatàsosabb az olaj csak dràga.Vagy így ez a kombináció sem rossz,kiegészítve egy kis nebovilollal.10éve nyomom ezeket magamba oszt màr semmi nem idegesít fel és közben pörgök ha kell.
nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Francba egy szó miatt,ami helytelenül van leírva újra le kell írnom.Tehàt: reggel 2mg cbd olaj, délután megint 2mg,levekvés előtt megint csak most 4mg.Aztàn sok folyadékkal 1 szem 2mg Rivotril,1 szem 150mg TRITTICO,1szem 5mg NEBIVOLOL.
nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

"motiválatlanságra, fáradtságra"

A legjobb gyógyszer, ha azt csinálod, amit akarsz, szeretsz és érdekel.

nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%

Fáradtságra antidepresszáns? Én ilyenkor Vasat szoktam szedni, nekem bevállt.


Feltölt, sokkal fittebb, energikusabb, életteltelibb vagyok.

dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!