Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 10 ezer forint alatt pszicholó...

10 ezer forint alatt pszichológust tudok találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van esélyem pszichológust találni, akivel egy konzultáció nem több 10 ezernél?

Látom, hogy nagyon elszálltak az árak. Azonban nagyon nem olyan anyagi körülmények között élek, hogy ennél többet megengedjem magamnak.


A problémám burkoltan az életben való elakadás, hogy nem érzem magam jól ott, ahogy vagyok, emiatt depresszió gyötör. Nem akarom, hogy rámenjen a párkapcsolatomra és nem sokára kisbabánk fog születni.


Neten hiába keresgélek, mind 10 ezer felett van. Illetve akkora a kínálat, hogy el vagyok veszve egyszerűen. Félek, hogy olyat találok, aki olyat tanácsol, ami számomra még rosszabb lesz.



jan. 9. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idős vagy?


Én múltkor kíváncsiságképp megnéztem, mik most a tarifák (szoktam olykor egy-egy termékcsoportot monitorozni, akkor épp ez volt soron), és azt tapasztaltam, hogy a legolcsóbb is 11-12e Ft és nem is egy óra, hanem már sok esetben 50-55min.

A TB-s psz. nem jöhet szóba vagy mentálhigénes szakember, esetleg life coach?

Nem ismertetted a problémád mélységét, de az általam leírtam egyfajta alternatív megoldást kínálnak.

jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon elszálltak az árak. Miskolcon 17-18ezer/50perc az ára.

Tb alapon nagyon hosszú a várólista.

jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Nemigazán :/
jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Húha! Online gondoltam mindenképp, mert az "isten háta mögött lakom" mindentől messze kb.

De én is így látom, hogy jobban közelednek az arak a 20-hoz...

És nem is lenne baj ha nem azzal kezdődni egy konzultáció, h akkoe milyen gyakran fogunk találkozni.

jan. 9. 13:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Még 1x kifizetni is sok:(
jan. 9. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Mióta vannak gondjaid és most mennyi idős vagy?

Miben akadályoz? suli/munka, magánélet ...


Szerintem kérdezz rá pár olyan terapeutánál, akinek az ára 10 környékén van, hogy vállal-e online, és talán akkor kedvezőbb lehet az ár...

jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Keress olyat aki végzős hallgató és ingyen vagy 2-4 ezer forintért vállal. Online nehezebb lesz de nem esélytelen.

Én így járok teljesen ingyen mentálhigienes szakemberhez. De pszochologuanal is voltam igy

jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én már felnőtt vagyok. 26 éves, első kisbabánkat várjuk a férjemmel.

Azonban boldogtalan vagyok. Nem a kisbaba érkezésével, sem a párommal van a gond, hanem azt érzem nem vagyok boldog ott ahol élek és magánéleti gondom van.

Szeretném pszichológussal àtbeszélni, mert a pàrom nem érti meg, hogy nem vagyok boldog ott, ahol élek. A mindennapjaimban bevagyok gubózba a házamban. Nem teszem ki a lábam, azt érzem ez komoly gond, mert mozgásra lenne szükségem, mert van betegségem is sajnos és szeretnék meggyógyulni.

Szeretnék rájönni, hogy valóban bennem van -e a hiba, vagy valós a gond és változtatni kell.

jan. 9. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz olyan pszichológust találni, aki 10.000 ft-ért elvállal. Az átlag 15-20.000 ft-ot kér egy alkalomért, ami 45-55 perc hosszúságú.
jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Vas megye ahová én járok. 6000ft 1 óra a dokinál. Már évek óta.
jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!