Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 10 ezer forint alatt pszicholó...

10 ezer forint alatt pszichológust tudok találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van esélyem pszichológust találni, akivel egy konzultáció nem több 10 ezernél?

Látom, hogy nagyon elszálltak az árak. Azonban nagyon nem olyan anyagi körülmények között élek, hogy ennél többet megengedjem magamnak.


A problémám burkoltan az életben való elakadás, hogy nem érzem magam jól ott, ahogy vagyok, emiatt depresszió gyötör. Nem akarom, hogy rámenjen a párkapcsolatomra és nem sokára kisbabánk fog születni.


Neten hiába keresgélek, mind 10 ezer felett van. Illetve akkora a kínálat, hogy el vagyok veszve egyszerűen. Félek, hogy olyat találok, aki olyat tanácsol, ami számomra még rosszabb lesz.



jan. 9. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen doki?

A pszichológus az nem orvos.

jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Írtam üzenetet.


Minden jót!

jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!