Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre erősebbek az ongyilkossa...

Egyre erősebbek az ongyilkossagi g9ndolatok agyalások. Próbálom le.arni.de nem megy,és azt érzem ez lenne már a legjobb,hogy vége legyen a szenvedésnek. Mit csináljak? Már kivagyok mindentéren..

Figyelt kérdés

jan. 9. 22:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
Engem már csak az tart vissza ha pl kedden kinyírom magam akkor pénteken már nem fogok tudni inni ,azért meg érdemes várni.Meg mi van ha szerdán meg valami jó történik.
jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
54%
Idővel minden rendbe jön. Még ha most nem is hiszed el :)
jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 hónapja van ez egyfolytaban. Akkor azt mondtak vegyek be egy nyugtatot aludjak ra oke rendben. De mar 2 honapja nem mulik. Pedig nem drogozok,nem iszok,szedem a gyogyszerem ahogy kell. Es lefekveskor felkeleskor es a koztes idoben is ezt erzem. Persze dohanyzok kv zok. Ennyi oromforrasom van ,ha annak lehet nevezni. Zenet hallgatok dolgozok setalok ilyesmi. De meg is ugy vagyok,hogy mar csak sza.rabb lesz minden. Es jobban jarok ha tiplizek innen. Franc egye meg.
jan. 9. 22:24
 4/13 anonim válasza:
51%
Bennem meg olyan félelem érzet van .Ne nyírd ki magad hátha jobb lesz .
jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Szia.

Ne tedd meg!! Az élet egy hullamvasút

jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Ne halj meg légyszi olyan snassz lenne pont így januárban a legdepisebb hónapban. Mikor hamarosan jobb kedved lesz, és jövő télre meg már előre készülhetsz hogyan dobd majd fel a hangulatod.
jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Mik a kiváltó okok?
jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Írj rám kérdező, én meghallgatlak.
jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki volt az az agyatlan véglény aki először elkezdte ezt szajkózni: "Aki megakar halni az megteszi."

Szánalmas. A sok birka meg követi és mondogatják ha kell ha nem 🤷‍♀️ el tudom képzelni néni billeg a piacon közbe mondogatja árányoskám aki megakar hálni az megteszi, tudja monta a Gizi is a szomszédbá'.


Az is milyen életszerű hogy Afrikába küldi az embereket így hopp. Mondjuk kapálni is milyen fontos januárban, kell is az annak a fagyott földnek ilyenkor.

Na jó, kiégtem.


Kérdező fel a fejjel.

jan. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Szia kérdező. Mit csinálj? Keresd, és találd meg magadnak a szeretet, az igazság, a tisztaság, stb. végtelen és örök Forrását. És igyál Belőle, és maradj Vele és ne távozz el Tőle. Ezt tedd, és örökre jó lesz neked itt és odaát is. Tuti.
jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!