Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eljő a vége az életnek?

Eljő a vége az életnek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem menni sehova. Semmihez nincs kedvem, sem életkedvem. Néha felerősödik bennem a vágy, hogy jó lenne elmenni valahova, de hamar kialszik, mert nincs senki, akivel mehetnék. Biztos azt mondaná egy átlag ember, hogy egyedül is jól lehet érezni magát az embernek, ami alap esetben igaz lenne, de nincstelenként és egy olyan élet után, amiben sosem tudtam beilleszkedni a társadalomban nehéz, sőt nem is lehet. Évek óta nem beszélgetek senkivel, és a szűk családommal sem igazán lehet. Emellett számtalan félelmem és szorongásom van. Nem tudom mit tehetnék. Szeretném látni a színeket a világban, de csak szürkén látom.

2023. aug. 12. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer eljön , csak nagyon messze van. Énis azt várom de addig sokat fogok még szenvedni.
2023. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Bár eljönne... Ha ma jönne, az is késő lenne.
2023. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
El.
2023. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyszer el
2023. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Ebben a világban már alig van az embereknek életkedvük..
2023. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Sok boldogságot kívánok Neked. Gyerekkorom óta vannak szorongásaim, mentális zavaraim, de mégis összejöttek váratlanul is boldogabb periódusok, sőt az elmúlt évtizedekben egy lassú de folytonos javulás volt, így van eg óvatos optimizmusom most a jövő felé.
2023. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En se szeretek elni se az embereket egy elohalottkent letezek 27 evesen tobb betegseggel testi lelki anyagi meg ugy mindenfele problemaval. En is alig varom hogy elteljenek a napok hetek honapok evek tok felelslegesen mert ertelme nincs szamomra. Csak vegetalok. Varom higy meghalljak es vege legyen . Napi szinten filozok hogy kifekszek egy vonat ele. Nem tudom ...
2023. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a 7-es hozzászóló, csak én 43 múltam. Nincs értelme semminek...
2023. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En egy evet se akarok elni nem hogy tobb evtizedet. Gyerekkoromtol kezdve csak szenvedek korulmenyek cslad akik alkoholista balhes kornyezetet rengeteg traumat teremtettek nekem. Rossz szulok anyam egy tetves ri.banc apam alkesz barom. Nagyszulok anyai agrol szinten. Apairol meghaltak. En jolelku segitokesz empatikus voltam vagyok sajnos az emberek baratok annak latszo erdek emberek kihasznaltak rengeteg penzzel segitseggel lehuztak mindig is. Hiaba vagy rendes hiaba nyujtod a kisujjad hiaba probalsz ugy hozza allni masokhoz hogy rendes vagy elobb utobb mindig hatba szurnak . Szemetek az emberek sajnos. En mar csak elaludni akarok orokre nem birom a rengeteg szenvedest a sok szemetseget a kinlodast lelkileg testileg mindenhogyan elegem van nem akarom folytatni. 7es voltam.
2023. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!