Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyerjem vissza a biztonsá...

Hogy nyerjem vissza a biztonságérzetemet?

Figyelt kérdés

Történt egy balesetem közel 1 hónapja, emiatt egy mankót kellett használnom (most is még), és pár hétig szinte csak feküdtem. Most már nagyrészt jól vagyok fizikailag, óvatosan, odafigyelve, kímélve tudok mozogni, de egyszerűen kint az utcán nem tudok egy lépést sem tenni egyedül. Nincs biztonságérzetem, szédülök is, még távolról is zavarnak a külső tényezők, mint pl. gyalogosok, biciklisek, autók, zajok, hogy nem tudok odanézni rendesen, reagálni, mert figyelek a lábam elé és a mankómra.

Más hogyan szokott vissza a “külvilágba” ennyi vagy még több otthonlét, fekvés után? Vagy ez nem okoz gondot általában?

Egyébként elég mozgalmas életet élek, külföldre is szoktam egyedül utazni, illetve bulizni, táncolni, programokon részt venni és most ez így eléggé nem jó így…



jan. 10. 20:40
 1/1 anonim válasza:

Szia, milyen baleseted történt?


Esetleg segíthet az, hogy az utcán két mankót használsz, amíg nem érzed magad biztonságban. Ha jobban leszel, elhagyhatod az egyiket, majd mind a kettőt.

jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!