Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az iskolapszichológus milyen...

Az iskolapszichológus milyen estben értesítheti a szülőt?

Figyelt kérdés
+Hol találhatom meg az erről szóló törvényt?

jan. 11. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Kérdezd meg tőle.
jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Ha a problémád családból indul, érdemes családterápiára menni.

Az nem úgy van, hogy téged "megszerel" a pszichológus, aztán "készen" hazamész a szülőkhöz, akik a gyökerei a problémádnak, amivel jársz pszichológushoz. Ugyanúgy marad minden, ha ők nem változtatnak.

jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom, azért kérdezed, mert nem szeretnéd, ha értesítené. Megértem, átéltem. De visszagondolva, sokkal jobb lett volna, ha tette volna a kötelességét és értesítette volna a szüleimet és szakorvoshoz irányít. Mivel nem tette, két évvel később kerültem csak pszichiáterhez, már kifejlett bipoláris zavarral, és azóta is erős gyógyszereket kell szednem, hogy kordában lehessen tartani. Megelőzhető lett volna, ha az iskolapszichológus időben szakorvoshoz irányít és értesíti a szüleimet.
jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!