Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hazudik a barátnőm?...

Miért hazudik a barátnőm? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, én is lány vagyok. Egy osztályba járunk, jóban vagyunk. Szeret először is betegségeket beképzelni, sokszor mondja, hogy magas láza van, de nem pihen, hanem bejön suliba, vagy elmegy edzésre, boltba stb. Sokszor fáj valamije, de mártír módon ő egy percet se pihen, mert mindent kibír, ezt mondja. Néha azt mondja, elment orvoshoz, de valószínű ez sem igaz.

Van egy idősebb barátja, akivel elég rossz mostanában a kapcsolata. Ezzel kapcsolatban is hazudik. Azt mondja, szakítottak, nem bírja ezt elviselni, majd másnap látjuk őket együtt. Vagy láttuk, hogy vele csetel és kérdezzük, mi van velük és azt mondja, semmi, nem beszélnek napok óta de láttuk, hogy igen. Mi oka erre, nem értem? Nekünk mindegy kivel és mikor van. Igen, aggódtunl érte, hogy a barátja bántja, kihasználja, és ő többször ki is dobta ezt a fiút. Volt, hogy tényleg nem találkoztak hetekig, de aztán hiányzik neki és kezdődik a ciklus elölről. Nem értem most miért mondja, hogy nincsenek együtt. Sajnos ez egy házas férfi, szóval elég komplikált a viszonyuk, de mi mindig tudtunk róla, a suli előtt várja vagy a közeli plázába mennek el, szóval nem titkos már egy ideje.



jan. 12. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért hazudik, mert valószínűleg nem akarja hogy kioktatast kapjon tőletek. Ő is tudja hogy nem jó amit csinál, és szerintem nem akarja azt hallani senkitől, hogy látod megmondtuk előre.
jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó, de a barátja folyton írt neki, állandóan zaklatta, ha nem válaszolt és akkor hétfőn még mesélt róla, hogy ez neki rossz, kedden meg azt mondja, nem ír. A pasit ismerve ez lehetetlen, ő tipikusan olyan, hogy folyton ír, de ha mégse írna, a barátnőm aggódna, hogy mi van vele, nincs - e baja. Szóval ezt nyilván nem hisszük el, hogy egyszer csak nem beszélnek, főleg, hogy itt ül mellettünk és látjuk, hogy írnak egymásnak. Azt is látjuk, ha a suli után találkoznak.

A barátnőm azt mondta, hogy neki ez a kapcsolat így nem jó, többször szakítottak korábban is, de azt mindig mondta nekünk és azt is, mikor kibékültek. Ő kezdte el mondani, hogy nem akar egy családot szétszedni stb és ő szakít a férfival.

Most akkor nem értjük. Mégse szakít? Nekünk ez amúgy teljesen mindegy, csak azt nem szeretjük látni, amikor ő szenved.

jan. 12. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!